RefectoCil Styling

transparentní gel na řasy a obočí

RefectoCil Styling transparentní gel na řasy a obočí
RefectoCil Styling transparentní gel na řasy a obočí
9 ml
288

Kód: CIL03368 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
RefectoCil Styling
9 ml | 288

Popis produktu RefectoCil Styling

Produkt RefectoCil Styling zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu očí.

Vlastnosti:

  • pomáhá tvarovat, definovat a zafixovat obočí
  • vysoká transparentnost – není na očích vidět
  • zdůrazní přirozenou barvu obočí
  • pečuje o řasy a zpevňuje je

Jak používat:
Pomocí kartáčku pročešte přirozenou linii obočí a řasy. Přípravek můžete použít jak na nalíčení, tak i bez předchozího nalíčení.

Vlastnosti

Barva
transparentní
Typ řasenky
tvarující
Voděodolné
ne

O značce RefectoCil

Značka RefectoCil je expertem v barvení řas a obočí již více než 75 let. Značka patří pod mezinárodně úspěšnou rakouskou společnost GW Cosmetics, která vyvíjí kosmetické přípravky na vlasy, obličej a tělo v laboratořích v Leopoldsdorfu u Vídně.

Kořeny společnosti GW Cosmetics sahají do roku 1930, kdy její zakladatel Josef Gschwentner otevřel své první kadeřnictví ve Vídni. Záhy se zabýval vlastní výrobou barvicích produktů a produktů péče o vlasy. Zpočátku pro osobní potřebu, dále pak založil firmu „Gschwentner Haarkosmetik“, která prodávala produkty dalším kosmetickým salónům. V té době vznikla značka RefectoCil, která se záhy stala světovým lídrem v oblasti barvení obočí a řas.

V dnešní době je RefectoCil vlajkovou značkou společnosti GW Cosmetics. RefectoCil představuje ucelený systém barvení řas a obočí s mimořádně šetrným přístupem k citlivé oblasti očí a obočí, rychlé působení, bezpečnou a jednoduchou aplikaci. RefectoCil, to je široká škála barev včetně profesionálního příslušenství, která zvýrazní vaše obočí a řasy až po dobu 6 týdnů.