RefectoCil Eyelash Liftkosmetická sada (na řasy)

RefectoCil Eyelash Lift kosmetická sada (na řasy)
RefectoCil Eyelash Lift kosmetická sada (na řasy)
kosmetická sada (na řasy)

Kód: CIL03410 | Toto zboží není momentálně k dispozici

silikonové polštářky pod oči 6 ks + lepidlo 4 ml + Lashperm 2 × 3,5 ml + Neutralizator 2 × 3,5 ml + Rosewood tyčinka 1 ks + kosmetický štětec 2 ks + miska 2 ks

Vlastnosti

Typ sady
výhodné balení

O značce RefectoCil

Značka RefectoCil je expertem v barvení řas a obočí již více než 75 let. Značka patří pod mezinárodně úspěšnou rakouskou společnost GW Cosmetics, která vyvíjí kosmetické přípravky na vlasy, obličej a tělo v laboratořích v Leopoldsdorfu u Vídně.

Kořeny společnosti GW Cosmetics sahají do roku 1930, kdy její zakladatel Josef Gschwentner otevřel své první kadeřnictví ve Vídni. Záhy se zabýval vlastní výrobou barvicích produktů a produktů péče o vlasy. Zpočátku pro osobní potřebu, dále pak založil firmu „Gschwentner Haarkosmetik“, která prodávala produkty dalším kosmetickým salónům. V té době vznikla značka RefectoCil, která se záhy stala světovým lídrem v oblasti barvení obočí a řas.

V dnešní době je RefectoCil vlajkovou značkou společnosti GW Cosmetics. RefectoCil představuje ucelený systém barvení řas a obočí s mimořádně šetrným přístupem k citlivé oblasti očí a obočí, rychlé působení, bezpečnou a jednoduchou aplikaci. RefectoCil, to je široká škála barev včetně profesionálního příslušenství, která zvýrazní vaše obočí a řasy až po dobu 6 týdnů.

Recenze RefectoCil Eyelash Lift