RefectoCil Eyelash Curllepidlo na umělé řasy

RefectoCil Eyelash Curl lepidlo na umělé řasy
RefectoCil Eyelash Curl lepidlo na umělé řasy
Doprava zdarma
4 ml
329

Kód: CIL03371 | Více než 5 ks skladem

lepidlo na umělé řasy

1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pátek 3. 4. 2020

Popis produktu RefectoCil Eyelash Curl

Perfektně natočené řasy každý den? Vyzkoušejte RefectoCil Eyelash Curl, který je určený pro použití s natáčkami na řasy RefectoCil. Díky této metodě si můžete užívat přirozeně zvýrazněné a natočené řasy až po dobu 6 týdnů.

Vlastnosti:

  • lepidlo pro trvalou na řasy
  • určené speciálně použití s natáčkami na řasy RefectoCil
  • snadno se aplikuje

Jak používat:
Řasy odličte a odmastěte. Lepidlo naneste na natáčku a na řasy. Řasy k natáčce jemně přitiskněte a nechte působit 8 minut.

O značce RefectoCil

Značka RefectoCil je expertem v barvení řas a obočí již více než 75 let. Značka patří pod mezinárodně úspěšnou rakouskou společnost GW Cosmetics, která vyvíjí kosmetické přípravky na vlasy, obličej a tělo v laboratořích v Leopoldsdorfu u Vídně.

Kořeny společnosti GW Cosmetics sahají do roku 1930, kdy její zakladatel Josef Gschwentner otevřel své první kadeřnictví ve Vídni. Záhy se zabýval vlastní výrobou barvicích produktů a produktů péče o vlasy. Zpočátku pro osobní potřebu, dále pak založil firmu „Gschwentner Haarkosmetik“, která prodávala produkty dalším kosmetickým salónům. V té době vznikla značka RefectoCil, která se záhy stala světovým lídrem v oblasti barvení obočí a řas.

V dnešní době je RefectoCil vlajkovou značkou společnosti GW Cosmetics. RefectoCil představuje ucelený systém barvení řas a obočí s mimořádně šetrným přístupem k citlivé oblasti očí a obočí, rychlé působení, bezpečnou a jednoduchou aplikaci. RefectoCil, to je široká škála barev včetně profesionálního příslušenství, která zvýrazní vaše obočí a řasy až po dobu 6 týdnů.

Recenze RefectoCil Eyelash Curl

tracking pixel