RefectoCil Eyelash and Eyebrowodbarvovač na obočí

RefectoCil Eyelash and Eyebrow odbarvovač na obočí
RefectoCil Eyelash and Eyebrow odbarvovač na obočí
15 ml

Kód: CIL03365 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis produktu RefectoCil Eyelash and Eyebrow

Odbarvovač na obočí RefectoCil Eyelash and Eyebrow zesvětlí vaše obočí až o tři odstíny a snadno a rychle vám pomůže sladit obočí s vlasy a pletí.

Vlastnosti:

  • snadno a precizně zesvětlí obočí na požadovaný odstín
  • jednoduše a rychle se aplikuje
  • je šetrný k obočí i pokožce
  • efekt zesvětlení vydrží až 6 týdnů
  • produkt vystačí až na 30 použití

Jak aplikovat:
Smíchejte 2 centimetry barvy s krémovým oxidantem (není součástí balení). Pro ochranu použijte polštářky RefectoCil a poté tyčinkou nanášejte odbarvovač na suché, nemastné obočí nebo řasy tak, aby byly zcela pokryty barvou. Nechte působit 5–10 minut podle toho, o kolik odstínů chcete zesvětlit.

Přebytečnou barvu setřete vatovým tampónkem a dočistěte vodou a speciálním odstraňovačem barvy RefectoCil. Oči nechte zavřené až do úplného dočištění a při zasažení je vypláchněte vodou.

O značce RefectoCil

Značka RefectoCil je expertem v barvení řas a obočí již více než 75 let. Značka patří pod mezinárodně úspěšnou rakouskou společnost GW Cosmetics, která vyvíjí kosmetické přípravky na vlasy, obličej a tělo v laboratořích v Leopoldsdorfu u Vídně.

Kořeny společnosti GW Cosmetics sahají do roku 1930, kdy její zakladatel Josef Gschwentner otevřel své první kadeřnictví ve Vídni. Záhy se zabýval vlastní výrobou barvicích produktů a produktů péče o vlasy. Zpočátku pro osobní potřebu, dále pak založil firmu „Gschwentner Haarkosmetik“, která prodávala produkty dalším kosmetickým salónům. V té době vznikla značka RefectoCil, která se záhy stala světovým lídrem v oblasti barvení obočí a řas.

V dnešní době je RefectoCil vlajkovou značkou společnosti GW Cosmetics. RefectoCil představuje ucelený systém barvení řas a obočí s mimořádně šetrným přístupem k citlivé oblasti očí a obočí, rychlé působení, bezpečnou a jednoduchou aplikaci. RefectoCil, to je široká škála barev včetně profesionálního příslušenství, která zvýrazní vaše obočí a řasy až po dobu 6 týdnů.

Recenze RefectoCil Eyelash and Eyebrow