RefectoCil Eyelash and Eyebrow

barva na obočí a řasy

8×
RefectoCil Eyelash and Eyebrow barva na obočí a řasy
odstín 1 Pure Black 15 ml
127

Kód: CIL03357 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
RefectoCil Eyelash and Eyebrow
odstín 1 Pure Black 15 ml | 127

Popis kosmetiky RefectoCil Eyelash and Eyebrow

Barva na obočí a řasy RefectoCil Eyelash and Eyebrow představuje jednoduchý a efektivní způsob, jak dodat hloubku vašemu pohledu a větší definici celé tváři.

Vlastnosti:

  • precizně a rychle barví obočí
  • řasám dodává délku a objem
  • díky dlouhotrvajícímu složení vydrží až několik týdnů
  • jedna tuba vydrží až na 30 použití

Jak aplikovat:
Připravte si barvicí pastu z 2 centimetrů barvy a 10 kapek vybrané aktivační emulze (není součástí balení). Použijte ochranné polštářky RefectoCil a poté pomocí tyčinky nanášejte barvu na suché a čisté obočí a řasy. Podle požadované intenzity nechte 5–10 minut působit a otřete vatovým tampónkem. Oči musí zůstat zavřené až do úplného dočištění.

K finálnímu dočištění doporučejeme použít speciální odstraňovač barvy RefectoCil.

O značce RefectoCil

Značka RefectoCil je expertem v barvení řas a obočí již více než 75 let. Značka patří pod mezinárodně úspěšnou rakouskou společnost GW Cosmetics, která vyvíjí kosmetické přípravky na vlasy, obličej a tělo v laboratořích v Leopoldsdorfu u Vídně.

Kořeny společnosti GW Cosmetics sahají do roku 1930, kdy její zakladatel Josef Gschwentner otevřel své první kadeřnictví ve Vídni. Záhy se zabýval vlastní výrobou barvicích produktů a produktů péče o vlasy. Zpočátku pro osobní potřebu, dále pak založil firmu „Gschwentner Haarkosmetik“, která prodávala produkty dalším kosmetickým salónům. V té době vznikla značka RefectoCil, která se záhy stala světovým lídrem v oblasti barvení obočí a řas.

V dnešní době je RefectoCil vlajkovou značkou společnosti GW Cosmetics. RefectoCil představuje ucelený systém barvení řas a obočí s mimořádně šetrným přístupem k citlivé oblasti očí a obočí, rychlé působení, bezpečnou a jednoduchou aplikaci. RefectoCil, to je široká škála barev včetně profesionálního příslušenství, která zvýrazní vaše obočí a řasy až po dobu 6 týdnů.