RedkenExtreme Length bezoplachový krém pro podporu růstu vlasů

13×
Redken Extreme Length bezoplachový krém pro podporu růstu vlasů
Redken Extreme Length bezoplachový krém pro podporu růstu vlasů
150 ml

Kód: RED02100 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Redken Extreme Length
Vlastnosti

Na délce záleží! Nekonečně dlouhé vlasy? Objevte sílu řady Redken Extreme Length pro krásné silné a dlouhé vlasy bez roztřepených a lámavých konců! Až o 15 cm delší vlasy za rok a o 81 % menší lámavost!*

* Na základě používání šamponu, kondicionéru a bezoplachové péče ve srovnání s běžným šamponem

Kompletní řada Extreme Length s obsahem biotinu (skládá se ze šamponu, kondicionéru a bezoplachové péče) posiluje délky, zpevňuje vlasy a redukuje jejich lámání, čímž pomáhá dosahovat jejich maximální délky.

Vlastnosti:

  • bezoplachový krém
  • pomáhá zcelovat, posilovat a redukovat vzhled roztřepených konečků

Složení:

  • biotin
  • sójový protein

Jak aplikovat:
Používejte jako kompletní systém s Extreme Length šamponem a kondicionérem. Naneste do umytých, ručníkem vysušených vlasů. Neoplachujte. Vlasy si dále upravte dle potřeby.

Náš tip:
Již v roce 1980 přináší Redken na trh revoluční a jednu z nejúspěšnějích řad vlasové péče Extreme, která posiluje zvlášť poškozené vlasy. V současné době zahrnuje celou řadu produktů včetně nejnovější Extreme Length a je průkopníkem péče o zdravé, silné a dlouhé vlasy.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
prevence roztřepených konečků, výživa
Aktivní látky
biotin
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky
Problém s vlasy
poškozené vlasy

O značce Redken

Redken Laboratories založila v roce 1960 americká herečka Paula Kent. Ta byla frustrovaná z toho, že mnohé přípravky, se kterými tehdy kadeřníci a vizážisti pracovali, měly dráždivé účinky. Proto se rozhodla vyvinout a uvést na trh takovou vlasovou kosmetiku, kterou by mohli bez obav používat i lidé s citlivou pokožkou hlavy.

Šampony, kondicionéry, spreje, kúry a jiné výrobky Redken si získaly obrovskou popularitu především díky tomu, že působí velmi rychle – ke zregenerování poškozených vlasů stačí i jedno ošetření. Redken navíc nabízí celou škálu produktových řad, ze kterých si vybere opravdu každý. Ať už trpíte lupy, často se vystavujete slunečnímu záření, fénujete či žehlíte své vlasy nebo neúspěšně bojujete s jejich vypadáváním, Redken má to pravé řešení právě pro vás!

Značku Redken si oblíbí všichni ti, kteří chtějí mít nádherné a zdravé vlasy, mají problémy s pálením a svěděním pokožky hlavy nebo shánějí specializované produkty.

Recenze Redken Extreme Length13