RedkenBrews modelovací pasta pro přirozenou fixaci

13×
Redken Brews modelovací pasta pro přirozenou fixaci
Redken Brews modelovací pasta pro přirozenou fixaci
100 ml

Kód: RED01440 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Redken Brews
Vlastnosti

Nedbalá elegance, ležérní rozcuch, účes ve stylu „právě jsem vstal a vlasy jen prohrábl rukama“ – zkrátka cokoli jen na hlavě chcete – vám pomůže vytvořit modelovací pasta pro přirozenou fixaci Redken Brews. Maximální výdrž účesu, a přitom přirozený výsledek je přesně to, co jste pro každodenní úpravu svých vlasů hledali.

Vlastnosti:

  • se silným zpevňujícím účinkem
  • dodává vlasům texturu
  • zanechává účes flexibilní
  • s přirozeným finišem

Jak aplikovat:
Pasta Redken Brews se nanáší do suchých nebo vlhkých vlasů. Poté vlasy vymodelujte do požadovaného účesu.

Vlastnosti

Délka vlasů
krátké vlasy

Napsali jsme o Redken Brews
Články

O značce Redken

Redken Laboratories založila v roce 1960 americká herečka Paula Kent. Ta byla frustrovaná z toho, že mnohé přípravky, se kterými tehdy kadeřníci a vizážisti pracovali, měly dráždivé účinky. Proto se rozhodla vyvinout a uvést na trh takovou vlasovou kosmetiku, kterou by mohli bez obav používat i lidé s citlivou pokožkou hlavy.

Šampony, kondicionéry, spreje, kúry a jiné výrobky Redken si získaly obrovskou popularitu především díky tomu, že působí velmi rychle – ke zregenerování poškozených vlasů stačí i jedno ošetření. Redken navíc nabízí celou škálu produktových řad, ze kterých si vybere opravdu každý. Ať už trpíte lupy, často se vystavujete slunečnímu záření, fénujete či žehlíte své vlasy nebo neúspěšně bojujete s jejich vypadáváním, Redken má to pravé řešení právě pro vás!

Značku Redken si oblíbí všichni ti, kteří chtějí mít nádherné a zdravé vlasy, mají problémy s pálením a svěděním pokožky hlavy nebo shánějí specializované produkty.

Recenze Redken Brews13