Red Cherry Sage nalepovací řasy z přírodních vlasů

Red Cherry Sage nalepovací řasy z přírodních vlasů
Red Cherry Sage nalepovací řasy z přírodních vlasů
523

Kód: RCH1960 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Vlastnosti

Odstín
černý

O značce Red Cherry

Značka Red Cherry, jenž patří do portfolia americké rodinné firmy Troika International, už několik desítek let dodává na trh prvotřídní umělé řasy vyrobené z lidských vlasů nebo speciálních vláken. Red Cherry cílí především na energické a cílevědomé ženy, které žijí naplno a touží být hvězdami večírků, plesů i jiných společenských akcí. „Všechny oči budou upřeny na vás,“ slibuje jim. A nutno uznat, že nijak nepřehání.
Produkty značky Red Cherry jsou dostupné v mnoha různých stylech a barevných provedeních. Nezáleží na tom, zda jste konzervativní či naopak extravagantní. Z bohaté nabídky Red Cherry si určitě vyberete!
Umělé řasy Red Cherry se díky svým unikátním vlastnostem staly doslova kultovními. Velmi snadno se aplikují a lze je použít opakovaně. Samostatnou zmínku si zaslouží také skutečnost, že jejich pořízení rozhodně nezruinuje váš rozpočet. Značka Red Cherry jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí být sexy a neodolatelní, jsou rádi středem pozornosti a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.

Recenze Red Cherry Sage