Red Carpet Readygelový lak na nehty

1×
Red Carpet Ready gelový lak na nehty
Red Carpet Ready gelový lak na nehty
odstín Photo Bomb 5 ml

Kód: REC4447 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Red Carpet Ready

Popis:
Lak na nehty Red Carpet Ready je spolehlivý a velmi odolný pomocník, který vaše nehty zdokonalí. Pomůže vám upravit nehty rychle, precizně a na velmi dlouhou dobu. Vaše ruce budou krásné, s perfektním a neporušeným lakem až po trojnásobně delší dobu než s běžným lakem. Gelový lak si můžete pořídit v celé řadě krásných odstínů. Jemný gelový lak na nehty Red Carpet Ready dokáže vytvořit zajímavý a extravagantní, ale i nenápadný a uhlazený vzhled. Módní barvy můžete kombinovat se svým oblečením nebo doplňky a dodat tak vašim rukám perfektní look. Gelovou manikúru s lakem Red Carpet Ready dokážete vytvořit během pouhých pěti minut! Pohodlné a rychlé lakování s gelovým lakem na nehty Red Carpet Ready vám ušetří spoustu drahocenného času. Obejdete se bez podkladového laku a vrchního laku, vše za vás vyřeší jen a pouze tento jedinečný lak. Dopřejte si nejrychlejší gelovou manikúru všech dob a ozdobte své nehty kvalitním lakem, který dlouho vydrží!

Účinky:

  • rychle a precizně upraví nehty
  • má trojnásobnou výdrž proti klasickému laku
  • vytvoří manikúru během pouhých pěti minut
  • nepotřebuje podkladový ani vrchní lak
  • je velmi odolný

Jak aplikovat:
Nanášejte na dobře očištěné a suché nehty dvě vrstvy laku a nechte vytvrdit v pícce. Při použití tohoto laku nemusíte používat podkladový ani vrchní lak.

O značce Red Carpet

Toužíte po dokonalých nehtech jako z kosmetického salonu? Se značkou Red Carpet to není žádný problém! S gelovými laky Red Carpet již nebudete muset řešit nevzhledné odlupování laku, vaše nalakované nehty totiž vydrží v perfektním stavu až 14 dní! To vše díky unikátnímu domácímu systému péče o vaše nehty!

S gelovými laky na nehty Red Carpet hravě vykouzlíte extravagantní styl i nenápadný uhlazený vzhled. Záleží pouze na vaší náladě nebo příležitosti! Vybírat můžete z pestré škály barevných odstínů! Ten správný šmrnc vašim nehtům navíc dodají jedinečné ozdoby na nehty! Součástí nabídky značky Red Carpet jsou také profesionální UV lampy na gelové nehty, které zajisté dokonalý vzhled laku a také jeho neuvěřitelně dlouhou výdrž! Získejte nehty, jaké jste si vždy přáli! Se značkou Red Carpet je to snazší než kdy dřív!

Recenze Red Carpet Ready