Přejít na hlavní obsah
Makeup Obsession Dream With A Vision paletka očních stínů

Recenze Makeup Obsession Dream With A Vision

paletka očních stínů
-10 %s kódem all10
Kód zadejte v košíku
-10%
Koupit
Koupit

Makeup Obsession Dream With A Vision recenze7

4.1
5
2
Zobrazit hodnocení podle vlastností
jednoduchost aplikace
kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem
Nejnovější
 1. Poměr cena výkon je neuvěřitelný, všechny barvičky pracuji jak mají asi jen krom té světle žluté, ale žluté oční stíny nebývají nikdy nic úžasného, doporučuji ale používat eye primer nebo stačí jen krém na oči, na úplně suchou pleť se nechytnou
  Bety
  13. listopadu 2022
  Byla recenze užitečná?
  Ověřená recenze
 2. Paletka je přesně taková, jakou jsem jí - i podle recenzí - čekala. Napříč recenzím ale musím dát 5 hvězdiček - protože od takhle levné paletky s jemnými pastelovými barvami nečekám tu nejlepší pigmentaci či výdrž. Naprosto ale doporučuji bázi pod oční stíny, já mám tu od NYXu, protože pak barvičky pracují úplně jinak. Potřebují trochu více péče a vrstev, ale výsledek je skvělý. Obzvlášť ty třpytkaté a highlight stíny jsou top!!
  Daniela J.
  26. července 2021
  Byla recenze užitečná?
 3. V paletce je asi 6 použitelných stínů, z toho jeden je matný, zbytek třpytivé. Tyto použitelné stíny jsou pěkné a dobře se s nimi pracuje, kvalitu bych přirovnala k Revolution značce. Ostatní stíny nekreslí, nemají dost pigmentu a na oku nedrží. Místo pěkné barvičky dělají na víčku bledé flíčky, nebo skvrny co připomínají monokl. Asi nejhorší je žlutá, ta vypadá na oku jako modřina. Vrstvit nešlo, všechno skončilo pod okem. Moc spokojená tudíž nejsem, ale aspoň že je tam něco málo s čím se dá dělat. Po této koupi mám na začku Makeup Obsession pifku.
  Karolína
  29. března 2021
  Byla recenze užitečná?
 4. Za tuto cenu opravdu krásné stíny, dobře pigmentované, hravé. Plus dávám také tomu, že jsou stíny magnetické, tudíž si mohu kterýkoli z nich vyndat a vložit do malé cestovní magnetické paletky.
  Denisa
  10. března 2021
  Byla recenze užitečná?
 5. Veľmi pekné odtiene... spokojnosť
  Kopie recenze od Anička K. z notino.sk
  10. listopadu 2020
  Byla recenze užitečná?
 6. Za mě úžasná volba. Barvy jsou dobře pigmentované, hravé, ty třpytivé se mají úžasný efekt. Navíc složení odstínů je velice dobré, takže vám při nějakém živějším looku stačí i jen tato jedna paletka.
  Eliška
  26. října 2020
  Byla recenze užitečná?
 7. Málo pigmentované, neskutečně prášivé, moc jsem se na paletku těšila, ale kvalita mě zklamala.
  Barbora
  30. června 2020
  Byla recenze užitečná?