Reach

Kosmetika Reach | Komplexně pojatá ústní hygiena dnes zahrnuje několik kroků a prvním z nich je správné čištění zubů vhodným zubních kartáčkem. Používání správné techniky čištění a volba kvalitního zubního kartáčku jsou základem ke zdravému a čistému chrupu. Dnešním trendem jsou přirozeně bílé čisté zuby a dlouhotrvající svěží dech. Dosáhnout těch nejlepších výsledků lze snížením tvorby zubního povlaku a zubního kamene, zvyšováním odolnosti zubů a udržováním zdravých dásní. Na trhu je dnes naštěstí celá řada pomůcek a přípravků, které nám v této snaze významně pomáhají.

Gigant na zdravotnickém trhu společnost Johnson & Johnson má také svůj kompletní program péče o ústní dutinu. Spadá pod něj značka zubních kartáčků a dentálních nití Reach, ústní vody Listerine a bělicí zubní pasty Rembrandt.

Zubní kartáčky Reach patří k nejznámějším a zároveň k nejkvalitnějším značkám na trhu. Speciální tvarování rukojetí, hlav i samotných vláken z nich dělají ty nejlepší nástroje pro každodenní péči o chrup. Vybírat můžete ze tří tvrdostí vláken a hned několika typů kartáčků. Například Listerine Reach Total Care snižuje množství zubního povlaku až o 96 % na těžko přístupných místech. Listerine Reach Interdental je zase připraven postarat se s maximálním účinkem o mezizubní prostory. Listerine Reach Total Care Sensitive přivítají všichni, kdo potřebují čistit zuby jemně a šetrně, ale zároveň s patřičnou účinností.

Zuby rostou v přirozeném kontaktu a právě mezizubní prostory bývají kritickým místem, kde se zubní povlak hromadí a způsobuje zubní kaz nebo onemocnění dásní. I když používáte kartáček, jehož vlákna jsou uzpůsobena pro péči o mezizubní prostory, podpořte maximální péči o svůj chrup také používáním dentálních nití. Zubní nit Reach Dental Floss efektivně odstraňuje zbytky jídel a čistí mezizubní prostory od povlaku. Obsah fluoridu působí příznivě na zubní sklovinu a mentolová příchuť je zdrojem svěžesti. 

Jak si správně čistit zuby? Technika čištění zubů bezpečná pro vaše zuby i dásně: Přiložte kartáček přibližně v 45 stupňovém úhlu k ose zubu a provádějte drobné krouživé pohyby kolem dásní. Následně pokračujte jemnými tahy shora dolů pro čištění horních zubů a zdola nahoru pro čištění spodních zubů. K maximálnímu dočištění použijte dentální nit a nakonec vypláchněte ústní vodou.

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Reach.

Máte vybráno

Otevřít filtr Sbalit filtr

parfums.cz mění jméno na notino

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin