Reach

Kosmetika Reach | Komplexně pojatá ústní hygiena dnes zahrnuje několik kroků a prvním z nich je správné čištění zubů vhodným zubních kartáčkem. Používání správné techniky čištění a volba kvalitního zubního kartáčku jsou základem ke zdravému a čistému chrupu. Dnešním trendem jsou přirozeně bílé čisté zuby a dlouhotrvající svěží dech. Dosáhnout těch nejlepších výsledků lze snížením tvorby zubního povlaku a zubního kamene, zvyšováním odolnosti zubů a udržováním zdravých dásní. Na trhu je dnes naštěstí celá řada pomůcek a přípravků, které nám v této snaze významně pomáhají.

Gigant na zdravotnickém trhu společnost Johnson & Johnson má také svůj kompletní program péče o ústní dutinu. Spadá pod něj značka zubních kartáčků a dentálních nití Reach, ústní vody Listerine a bělicí zubní pasty Rembrandt.

Zubní kartáčky Reach patří k nejznámějším a zároveň k nejkvalitnějším značkám na trhu. Speciální tvarování rukojetí, hlav i samotných vláken z nich dělají ty nejlepší nástroje pro každodenní péči o chrup. Vybírat můžete ze tří tvrdostí vláken a hned několika typů kartáčků. Například Listerine Reach Total Care snižuje množství zubního povlaku až o 96 % na těžko přístupných místech. Listerine Reach Interdental je zase připraven postarat se s maximálním účinkem o mezizubní prostory. Listerine Reach Total Care Sensitive přivítají všichni, kdo potřebují čistit zuby jemně a šetrně, ale zároveň s patřičnou účinností.

Zuby rostou v přirozeném kontaktu a právě mezizubní prostory bývají kritickým místem, kde se zubní povlak hromadí a způsobuje zubní kaz nebo onemocnění dásní. I když používáte kartáček, jehož vlákna jsou uzpůsobena pro péči o mezizubní prostory, podpořte maximální péči o svůj chrup také používáním dentálních nití. Zubní nit Reach Dental Floss efektivně odstraňuje zbytky jídel a čistí mezizubní prostory od povlaku. Obsah fluoridu působí příznivě na zubní sklovinu a mentolová příchuť je zdrojem svěžesti. 

Jak si správně čistit zuby? Technika čištění zubů bezpečná pro vaše zuby i dásně: Přiložte kartáček přibližně v 45 stupňovém úhlu k ose zubu a provádějte drobné krouživé pohyby kolem dásní. Následně pokračujte jemnými tahy shora dolů pro čištění horních zubů a zdola nahoru pro čištění spodních zubů. K maximálnímu dočištění použijte dentální nit a nakonec vypláchněte ústní vodou.

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Reach.

Menu