Rasasi Scent Odyssey Musk dárková sada unisex

Rasasi Scent Odyssey Musk dárková sada unisex
Rasasi Scent Odyssey Musk dárková sada unisex

Kód: RSS02792 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hareer parfémovaná voda 7,5 ml + Naqaya parfémovaná voda 7,5 ml + Sharqi parfémovaná voda 7,5 ml

Popis Rasasi Scent Odyssey Musk
Složení

Proč zůstávat jen u jedné vůně, když výběr je tak široký? Perfektní způsob, jak poznat hned několik vonných kompozic, nabízí unisex parfémový set Rasasi Scent Odyssey Musk. Střídejte vůně podle nálady nebo podle příležitosti a užívejte si rozmanitost, kterou tato sada nabízí.

Vlastnosti:

  • unisex – pro muže i pro ženy

Sada obsahuje:

  • Hareer parfémovaná voda 7,5 ml
  • Naqaya parfémovaná voda 7,5 ml
  • Sharqi parfémovaná voda 7,5 ml

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima.

Hořlavé.

Celý text

Složení

Druh vůně
orientální
Typ sady
cestovní sada, dárková sada

O značce Rasasi

Nechce se okouzlit luxusními parfémy z dílny dubajské značky Rasasi. Získají si vás jako milovníky klasických orientálních vůní, ale i v případě, že dáváte přednost spíše lehčím a svěžejším vonným kompozicím. Objevujte nevšední vůně exotiky.

Rasasi je rodinný podnik fungující již od roku 1979. Vize zakladatele značky Abdula Razzaka Kalsekara byla jednoduchá – lákat kvalitou, osobitostí a exkluzivitou každého Rasasi parfému. Z orientálních vůní můžete vyzkoušet parfémovanou vodu Rasasi La Yuqawam, v jejíž dámská verzi pulzuje santalové dřevo, delikátní skořice a pižmo. V pánské verzi se pak snoubí ambra, kůže a semiš v doprovodu dřevitých tónů.

Toužíte-li naopak po něčem klasičtějším, vsaďte na vůni Rasasi Blue Lady, která je jako buket čerstvých květin s citrusovým nádechem. Tóny ovoce a květin vás okouzlí také ve smyslné parfémované vodě Rasasi Hawas for Her. Ta je nabízena i v pánském provedení, tentokrát však s tóny ambry, bergamotu či pomerančového květu.

Recenze Rasasi Scent Odyssey Musk