Přejít na hlavní obsah
Rasasi Oudh Al Misk parfémovaná voda unisex
Rasasi Oudh Al Misk parfémovaná voda unisex
Rasasi Oudh Al Misk parfémovaná voda unisex
Hlava
bergamot, galbanum
Srdce
šalvěj, geránium, jasmín
Základ
cedr, vetiver, pačuli, santalové dřevo, ambra, pižmo
Druh vůněorientální

Rasasi Oudh Al Misk je dřevitá unisexová vůně, která je zároveň velice svěží a plná energie. Parfém je vhodný pro všechny temperamentní moderní lidi, kteří milují originalitu, rádi se dobře oblékají a chtějí dobře působit na svoje okolí. Vůně Oudh Al Misk se ukrývá ve zlatém flakonu, který má velmi nadčasový tvar představující jedinečnost parfému.

Hlava vůně Rasasi Oudh Al Misk je tvořena osvěžujícími bergamotovými notami, které se dokonale snoubí se šťavnatým grapefruitem a podmanivým galbanem. V srdci vůně se ukrývají tóny opojné šalvěje, hedvábného jasmínu a jedinečného geránia. Základ vůně Oudh Al Misk se skládá ze živočišné ambry, hřejivého cedrového dřeva a exotického pačuli. Drahocenné čisté pižmo se proplétá se svěžími akordy vetiveru a santalového dřeva. Tento excelentní unisexový parfém značky Rasasi můžete použít pro každou příležitost vašeho dne.

Jedinečná vůně Rasasi Oudh Al Misk je navržena tak, aby oslovila jak ženy, tak i muže, kteří se nebojí projevit své emoce. Zahalte se do okouzlujících esencí orientálního parfému Rasasi, který v sobě dokonalým způsobem propojuje prvky východní tradice i moderního západního stylu.

RasasiOudh Al Misk parfémovaná voda unisex

19×
Akce
382
Ušetříte 4%
100 ml
363

Skladem | 363,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: RSS0106
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
U Vás poštou
pondělí 15. 4. 2024
Osobní odběr
Již zítra neděle 14. 4. 2024