Ralph Lauren The Big Pony 4 Orange

toaletní voda pro muže 75 ml

Ralph Lauren The Big Pony 4 Orange toaletní voda pro muže 75 ml
Ralph Lauren The Big Pony 4 Orange toaletní voda pro muže 75 ml
75 ml

Kód: RAL0021 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Ralph Lauren The Big Pony 4 Orange
75 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Ralph Lauren The Big Pony 4 Orange

Ralph Lauren The Big Pony 4 Orange je jedinečná, svěží pánská vůně, kterou ocení stylový muž, který je dobrý svůdník, rád se době obléká a miluje sport.  Tento parfém The Big Pony 4 Orange skvěle dotvoří vaši osobnost a dodá vám eleganci.

Samotný počátek vůně Ralph Lauren The Big Pony 4 Orange patří šťavnatým akordům grapefruitu, které se dokonalým způsobem proplétají s neodolatelným srdcem vůně. Zde se nachází osvěžující esence mandarinky. Mužný základ je podbarven tajuplnými a podmanivými akordy dřeva. Tento excelentní pánský parfém Ralph Lauren se skvěle hodí pro denní i večerní nošením společnosti.

Pánská vůně Ralph Lauren The Big Pony 4 Orange spolehlivě okouzlí všechny ženy, které kolem vás projdou!

Složení

Srdce
mandarinka
Základ
dřevo
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Ralph Lauren

Americký módní návrhář Ralph Lauren se narodil 14. října 1939 v New Yorku a vyrůstal v Bronxu. Práce pro společnost vyrábějící kravaty ho inspirovala k tomu, aby začal navrhovat vlastní vázanky. V roce 1967 začal sám podnikat. Od počátku byl pro značku Ralph Lauren charakteristický bohatý styl, který vyvolával dojem anglické aristokracie. Svou první prodejnu otevřel v roce 1971 v Beverly Hills, dnes má prodejny po celém světě včetně Londýna, Paříže nebo Šanghaje. Parfémy Ralph Lauren uvedl už na konci 70. let a staly se neméně důležitou součástí jeho módního impéria. Promítá se do nich mimo jiné Laurenova posedlost detaily a smysl pro nadčasovost.

Recenze Ralph Lauren The Big Pony 4 Orange

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!