Ralph Lauren Polo Red White & Bluetoaletní voda pro muže

Ralph Lauren Polo Red White & Blue toaletní voda pro muže 75 ml
Ralph Lauren Polo Red White & Blue toaletní voda pro muže 75 ml
75 ml

Kód: RAL0068 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Ralph Lauren Polo Red White & Blue
Složení

Ralph Lauren Polo Red White & Blue je svěží pánská vůně, která je určena pro aktivní muže, kteří jsou neustále v pohybu, milují sport a neradi zahálí. Zároveň jsou vysoce elegantní a zajímají se módu. Parfém Polo Red White & Blue je inspirován zimními sporty a zasněženými vrcholky hor.

Svrchní tóny vůně Ralph Lauren Polo Red White & Blue patří právě utrženému jablku a osvěžující okurce. Samotné srdce v sobě ukrývá opojnou levanduli a snítku šalvěje. Mužnému základu vévodí tajuplné a hřejivé akordy dřeva spolu s drahocenným a smyslným pižmem. Tento luxusní pánský parfém Ralph Lauren skvěle využijete pro celodenní nošení i pro vaše sportovní aktivity.

Objevte nový rozměr osvěžení a nekonečnou studnici energie s jedinečnou pánskou vůní Ralph Lauren Polo Red White & Blue!

Složení

Hlava
jablko, okurka
Srdce
šalvěj, levandule
Základ
pižmo, dřevo
Druh vůně
aromatická

O značce Ralph Lauren

Americký módní návrhář Ralph Lauren se narodil 14. října 1939 v New Yorku a vyrůstal v Bronxu. Práce pro společnost vyrábějící kravaty ho inspirovala k tomu, aby začal navrhovat vlastní vázanky. V roce 1967 začal sám podnikat. Od počátku byl pro značku Ralph Lauren charakteristický bohatý styl, který vyvolával dojem anglické aristokracie. Svou první prodejnu otevřel v roce 1971 v Beverly Hills, dnes má prodejny po celém světě včetně Londýna, Paříže nebo Šanghaje. Parfémy Ralph Lauren uvedl už na konci 70. let a staly se neméně důležitou součástí jeho módního impéria. Promítá se do nich mimo jiné Laurenova posedlost detaily a smysl pro nadčasovost.

Recenze Ralph Lauren Polo Red White & Blue