Ralph Lauren Polo Blue Gold Blendparfémovaná voda pro muže

Ralph Lauren Polo Blue Gold Blend parfémovaná voda pro muže
Ralph Lauren Polo Blue Gold Blend parfémovaná voda pro muže
Doprava zdarma
75 ml
1 470

Kód: RAL05744 | Skladem
1
Zásilkovna
úterý 7. 7. 2020
Osobní odběr
úterý 7. 7. 2020

Popis parfému Ralph Lauren Polo Blue Gold Blend
Složení

Čerstvý vzduch, dokonale modré nebe i nezkrotná síla vody se ukrývá v parfémované vodě Ralph Lauren Polo Blue Gold Blend. Tato energická pánské vůně je ztělesněním sofistikovanosti a nadčasové elegance.

  • dřevitá aromatická vůně
  • pro všechny nespoutané muže překypující energií
  • nová intepretace původní vůně Polo Blue z roku 2003

Složení vůně
Šťavnatý, ale mírně hořký grep provází v úvodu kořeněné a štiplavé tóny zázvoru, pepře a levandule. Osvěžující spojení cukrového melounu kantalupe a zeleného jablka doplňují v srdci aromatické esence šalvěje a kardamomového oleje. Závěr vás okouzlí dřevito-zemitým spojením vetiveru, pačuli, ambry a kadidla.

Příběh vůně
Speciální edice Polo Blue Gold Blend uvedená na jaře 2019 je reinterpretací původní verze Polo Blue. Odráží lehkost, luxus a amerického ducha značky Ralph Lauren s elegancí sobě vlastní. Kobaltově modrý flakon je pak inspirován kultovním modrým sakem Ralph Lauren se zlatými knoflíky a bohatým lemováním.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
grep, pepř, levandule, zázvor
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
zelené jablko, šalvěj, kardamomový olej, meloun cantaloupe
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, kadidlo, vetiver, pačuli
Druh vůně
kořenitá, dřevitá

O značce Ralph Lauren

Americký módní návrhář Ralph Lauren se narodil 14. října 1939 v New Yorku a vyrůstal v Bronxu. Práce pro společnost vyrábějící kravaty ho inspirovala k tomu, aby začal navrhovat vlastní vázanky. V roce 1967 začal sám podnikat. Od počátku byl pro značku Ralph Lauren charakteristický bohatý styl, který vyvolával dojem anglické aristokracie. Svou první prodejnu otevřel v roce 1971 v Beverly Hills, dnes má prodejny po celém světě včetně Londýna, Paříže nebo Šanghaje. Parfémy Ralph Lauren uvedl už na konci 70. let a staly se neméně důležitou součástí jeho módního impéria. Promítá se do nich mimo jiné Laurenova posedlost detaily a smysl pro nadčasovost.

Recenze Ralph Lauren Polo Blue Gold Blend