Rak - horoskop na rok 2017

Pokuste se trochu vymezit hranice cesty, po které chcete v průběhu roku 2017 kráčet. Je v podstatě úplně jedno, o jakou životní oblast se jedná. Prostě je potřeba, abyste znali své mantinely a neupínali se k nerealizovatelným snům. Jestliže se vám to povede, nemusí být tento rok vůbec špatný. Měli byste být totiž schopni zhodnotit to, o co jste se již dlouhou dobu snažili. Plusové body v očích druhých získáte i díky tomu, že se dokážete o úspěchy podělit s vaším okolím. Přitom nemusí jít pouze o rodinu, která je jinak Rakům obzvláště blízká.

Vztahy

Pro znamení Raka je určitě dobrou zprávou, že rok 2017 slibuje víceméně poklidný partnerský život. Aby tomu tak skutečně bylo, musíte mít vyřešené majetkové a finanční záležitosti. Jestliže se na nich s partnerem zaseknete, může se jednat o hlavní téma tohoto roku. A to vám dokáže jinak pěkné soužití poněkud zkazit. Pozor hlavně na dluhy a exekuce.

Práce

Zaměstnavatel může ocenit vaši dlouhodobou kvalitní práci, což může znamenat buď vylepšení platového výměru nebo dokonce kariérní vzestup. Ovšem aby k tomu vůbec mohlo dojít, nesmíte „usnout na vavřínech“. Riziko spokojenosti se sebou samým je poměrně veliké. Proto by mohlo přinést ustrnutí a následné nepříjemné probuzení.

Zdraví

Pokuste se ulevit žlučníku a játrům. To znamená omezení alkoholu, tučných, smažených, příliš sladkých a také pikantních jídel. Jako podporu jater vyzkoušejte tento balíček Walmark s ostropestřcem a chlorellou. Ostropestřec je výborný na játra a chlorella pomůže s detoxikací.

Parfémy pro znamení Raka na rok 2017

celý text skrýt text