Rak - horoskop na rok 2015

Ve vašem životě a konání byste se měli pokusit o co největší vyváženost, přičemž prim hrají takové atributy, jakými jsou aktivita, praktický přístup k životu, city a relaxace. Všechny tyto čtyři principy by měly být v harmonii, jinak nebudete v roce 2015 spokojení. Během tohoto období vám je nabízena příležitost si uvědomit, že jste „strůjci vlastního osudu“ a je jenom na vás samotných, zda s sebou necháte vláčet nebo ne. Nenechte se proto využívat a pokud je potřeba, nebojte se odmítavě vyjádřit nebo zaujmout opačný postoj, než zastává většina.

Vztahy

Partnerský vztah potřebuje něčím okořenit, milé doteky a jemnost již nemusí ke spokojenému soužití stačit. Zkuste se zeptat partnera, co by si přál a pokuste se najít společnou řeč. Důležité ovšem také bude, abyste pouze pasivně nepřijímali jeho nápady, ale přišli s vlastní aktivitou. Občasné nečekané a příjemné překvapení budou přínosem.

Práce

Na pracovišti se vám nabízí příležitost posunout se ve firemní hierarchii o něco výše, nebo alespoň můžete upevnit vaši stávající pracovní pozici. Pokud se vám to má podařit, musíte ukázat „ostřejší lokty“, ale vyčkejte na správnou dobu, aby se to neobrátilo proti vám. Více se vám bude dařit v sólových projektech, než při týmové spolupráci.

Zdraví

Relaxace a odpočinek jsou pro vás důležitou součástí života. Můžete si užívat různé wellness procedury, ale často postačí i obyčejná koupel doma ve vaně, zejména pokud do ní použijete olej do koupele Nivea Beauty Oil, který zajistí pocit vláčnosti a hebkosti.

Parfémy pro znamení Raka na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

notino sady

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin