Pupa Pupart

paleta očních stínů se štětečkem

1×
Pupa Pupart paleta očních stínů se štětečkem
odstín 005 8 g

Kód: PUP1979 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Pupa Pupart
odstín 005 8 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Pupa Pupart

Jedinečná paleta očních stínů Pupa Pupart nabízí výrazné i nenápadné odstíny pro dokonalé nalíčení vašich očí. Stíny jsou bohatě pigmentované, z víčka neopadávají a mají dlouhotrvající výdrž. 

Součástí paletky Pupa Pupart je praktické zrcátko i štěteček.

O značce Pupa

Italská dekorativní kosmetika Pupa vás okouzlí svou nápaditostí, pestrostí barev a kvalitou. S výrobky této značky snadno dosáhnete vašeho vysněného vzhledu a každý den budete moci přizpůsobit styl svého líčení své momentální náladě!

Značka Pupa nabízí inovativní, módní a vysoce kvalitní kosmetiku, která je vyráběna v souladu s posledními trendy. Nadchne vás nejen rozmanitá škála barev, ale také originální hravé tvary paletek, kterými je Pupa proslulá.

Italskou značku Pupa založil Angelo Gatti v roce 1974 v Miláně. Jeho touhou bylo sloučit dohromady vysoce kvalitní kosmetiku, pestré barvy a módu. Tuto myšlenku vtělil do společnosti Pupa, která se rychle stala lídrem na italském kosmetickém trhu. Díky svému nezaměnitelnému rukopisu je dnes dekorativní kosmetika Pupa populární v mnoha zemích po celém světě.