Pupa Be My Bear

paletka pro líčení očí a rtů

Pupa Be My Bear paletka pro líčení očí a rtů
Pupa Be My Bear paletka pro líčení očí a rtů
odstín 001 35 g

Kód: PUP1954 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Paleta obsahuje: 1x krémový krycí korektor + 2x rozjasňovač na tvář a dekolt + 1x kompaktní tvářenka + 1x krémová tvářenka + 1x primer na oči + 6x komaktní oční stíny + 1x aplikátor očních stínů + 8x ultra zářivý lesk na rty

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Pupa Be My Bear
odstín 001 35 g

O značce Pupa

Italská dekorativní kosmetika Pupa vás okouzlí svou nápaditostí, pestrostí barev a kvalitou. S výrobky této značky snadno dosáhnete vašeho vysněného vzhledu a každý den budete moci přizpůsobit styl svého líčení své momentální náladě!

Značka Pupa nabízí inovativní, módní a vysoce kvalitní kosmetiku, která je vyráběna v souladu s posledními trendy. Nadchne vás nejen rozmanitá škála barev, ale také originální hravé tvary paletek, kterými je Pupa proslulá.

Italskou značku Pupa založil Angelo Gatti v roce 1974 v Miláně. Jeho touhou bylo sloučit dohromady vysoce kvalitní kosmetiku, pestré barvy a módu. Tuto myšlenku vtělil do společnosti Pupa, která se rychle stala lídrem na italském kosmetickém trhu. Díky svému nezaměnitelnému rukopisu je dnes dekorativní kosmetika Pupa populární v mnoha zemích po celém světě.