Puma Urban Motiontoaletní voda pro muže

3×
Puma Urban Motion toaletní voda pro muže 60 ml
Puma Urban Motion toaletní voda pro muže 60 ml
60 ml

Kód: PUM0040 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Puma Urban Motion
Složení

Puma Urban Motion je parfém od známé sportovní značky, který byl široké veřejnosti představen v roce 2009 jako další z doplňků Puma pro energický životní styl, dobrou náladu a nespoutanost. Jedná se o vůni doslova pro každou příležitost, která vydrží působit dlouho dokonce i na tanečním parketu.

Parfém Urban Motion nerozlišuje mezi věkem nositele. Je určený pro společenské muže, kteří se chtějí bavit a žít naplno, což není věkem nikterak omezeno. Jedná se o velmi dynamickou vůni, která překvapí svojí svěžestí a následnou smyslností. Je to zkrátka jízda.

V první fázi po aplikaci parfému přichází vlna svěžesti způsobená spojením melounu, zelené mandarinky a mražených lístků máty. Po té nastupují hřejivější akordy tymiánu, rozmarýnu se zelným jablkem, lístkem břízy a završuje se smyslným aroma exotických dřevin.

Složení

Srdce
mateřídouška, bříza
Základ
jedle
Druh vůně
aromatická

O značce Puma

Bratři Rudolf a Adolf Dasslerovi založili v Německu v roce 1924 společnost na výrobu bot „Gebrüder Dassler Schuhfabrik“, která se stala předchůdkyní značky Puma. První významný úspěch se dostavil už o 12 let později, kdy Jesse Owens vyhrál čtyři olympijské medaile na Olympijských hrách v Berlíně. Měl samozřejmě boty bratrů Dasslerových. Tento úspěch zajistil bratrům mezinárodní uznání.

V roce 1948 Rudolf Dassler zakládá společnost Puma. Značka byla nejprve spjata se sportovní obuví pro fotbalisty a běžce, nyní značka Puma nemůže chybět v téměř žádné sportovní disciplíně. Parfémy Puma byly uvedeny na trh v roce 2002 a jsou vyústěním dlouholetého partnerství Puma s největšími sportovci světa. Dámské i pánské parfémy Puma skvěle doplňují sportovní styl značky a to jak svou vůní, tak vzhledem svých flakónů.

Recenze Puma Urban Motion