Puma Sync toaletní voda tester pro muže

Značka: Puma

Tento produkt je TESTER.
Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
více informací o TESTERU

Varianty Puma Sync

  • Puma Sync toaletní voda tester pro muže 60 ml toaletní voda tester pro muže 60 ml 

Nahoru

Popis parfému Puma Sync

Hodnocení

Vzhled flakonu

Výdrž vůně

Intenzita

Celkový dojem

Sportovní toaletní voda pro muže Puma Sync je pikantní výzvou, jež zpříjemní vaše každodenní okamžiky. Čerstvá aromatická lázeň, s níž získáte potřebnou sebejistotu a novou životní energii. Květinové opojení, které se vám stane inspirací a harmonickým vyjádřením volnosti.

Puma Sync je toaletní voda pro muže, jež je plna bergamotu, cedrového dřeva a levandule. Tóny, které si můžete užívat dle vlastní libosti. Pronikněte do tajů vybraných kompozic, jež vám zajistí potřebný šarm a sebejistotu. Staňte se mužem, který moc dobře ví, co chce.

Flakónek toaletní vody Puma Sync má světlé provedení, na jehož těle se vyjímá jasně viditelné logo značky Puma. Již to je samo o sobě předpokladem kvality a výsledného sportovního opojení. Užívejte si ho plnými doušky a neokrádejte se o řadu příjemných chvil. Této esenci jednoduše propadnete.

Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

Nahoru

O značce Puma

Bratři Rudolf a Adolf Dasslerovi založili v roce 1924 společnost na výrobu bot. První významný úspěch se dostavil už o 12 let později, kdy Jesse Owens vyhrál čtyři olympijské medaile na Olympijských hrách v Berlíně. Měl samozřejmě boty bratrů Dasslerových. V roce 1948 Rudolf Dassler zakládá společnost Puma. Značka byla nejprve spjata se sportovní obuví pro fotbalisty a běžce, nyní značka Puma nemůže chybět v téměř žádné sportovní disciplíně. Parfémy Puma jsou vyústěním dlouholetého partnerství Puma s největšími sportovci světa. Parfémy Puma skvěle doplňují sportovní styl značky.

Nahoru

Videa k Puma Sync

Nahoru

Hodnocení Puma Sync

Co si o Puma Sync myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%