Puma Sync

toaletní voda pro ženy 60 ml

3×
Puma Sync toaletní voda pro ženy 60 ml
Puma Sync toaletní voda pro ženy 60 ml
60 ml

Kód: PUM0152 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Dárek pro vás
Vyberte si v košíku váš dárek na cesty při nákupu nad 1000 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Puma Sync

Puma Sync je toaletní voda pro ženy, která předkládá zajímavou tropickou kompozici unikátních esencí. Osvěžující vodní aroma, jehož přednosti spočívají v lehkosti, křehkosti a vodním opojení. Exkluzivní prachová podoba vůně, která si pohraje s vaším způsobem prezentace.

Toaletní voda pro ženy Puma Sync má styl, o nějž se starají především uložené vonné složky. Mezi ty nejvýraznější patří určitě kaštan, mandarinka nebo lotus. To vše dokáže udělat z ženského srdce naprosto nedobytnou a neodolatelnou pevnost. Ledové vyjádření vlastních pocitů.

Flakónek toaletní vody pro ženy Puma Sync naznačuje určitou svěžest letních plodů. Jemná oranžová barva v kombinaci s růžovou je dámským vyjádřením osobitosti a elegance. Poznejte radost všedního dne a užívejte si nespoutané esenciální volnosti. Vůně pro kteroukoliv příležitost.

Složení

Hlava
lesní plody, mandarinka, papája
Srdce
kaštan, lotos
Základ
ambra, broskev, santalové dřevo
Druh vůně
květinová, ovocná

O značce Puma

Bratři Rudolf a Adolf Dasslerovi založili v Německu v roce 1924 společnost na výrobu bot „Gebrüder Dassler Schuhfabrik“, která se stala předchůdkyní značky Puma. První významný úspěch se dostavil už o 12 let později, kdy Jesse Owens vyhrál čtyři olympijské medaile na Olympijských hrách v Berlíně. Měl samozřejmě boty bratrů Dasslerových. Tento úspěch zajistil bratrům mezinárodní uznání.

V roce 1948 Rudolf Dassler zakládá společnost Puma. Značka byla nejprve spjata se sportovní obuví pro fotbalisty a běžce, nyní značka Puma nemůže chybět v téměř žádné sportovní disciplíně. Parfémy Puma byly uvedeny na trh v roce 2002 a jsou vyústěním dlouholetého partnerství Puma s největšími sportovci světa. Dámské i pánské parfémy Puma skvěle doplňují sportovní styl značky a to jak svou vůní, tak vzhledem svých flakónů.

Recenze Puma Sync

Přidat novou recenzi

5.0
3 recenze
3
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem