Puma Flowing Woman

deospray pro ženy 150 ml

3×
Puma Flowing Woman deospray pro ženy 150 ml
Puma Flowing Woman deospray pro ženy 150 ml
150 ml

Kód: PUM0104 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Puma Flowing Woman
150 ml

Popis parfému Puma Flowing Woman

Deospray pro ženy Puma Flowing Woman je skvělým doplňkem k toaletní vodě ze stejné řady. Jemná a osvěžující vůně s květinovými akordy vás zahalí do tajemného závoje z maliny, frézie, mandarinky, kosatce, fialky, ylang-ylang, mimózy, pižma, vanilky, santalového dřeva a jantaru. Deospray Puma potěší vaše smysly a podmaní si vás svou úchvatnou vůní.

O značce Puma

Bratři Rudolf a Adolf Dasslerovi založili v Německu v roce 1924 společnost na výrobu bot „Gebrüder Dassler Schuhfabrik“, která se stala předchůdkyní značky Puma. První významný úspěch se dostavil už o 12 let později, kdy Jesse Owens vyhrál čtyři olympijské medaile na Olympijských hrách v Berlíně. Měl samozřejmě boty bratrů Dasslerových. Tento úspěch zajistil bratrům mezinárodní uznání.

V roce 1948 Rudolf Dassler zakládá společnost Puma. Značka byla nejprve spjata se sportovní obuví pro fotbalisty a běžce, nyní značka Puma nemůže chybět v téměř žádné sportovní disciplíně. Parfémy Puma byly uvedeny na trh v roce 2002 a jsou vyústěním dlouholetého partnerství Puma s největšími sportovci světa. Dámské i pánské parfémy Puma skvěle doplňují sportovní styl značky a to jak svou vůní, tak vzhledem svých flakónů.

Recenze Puma Flowing Woman

Přidat novou recenzi

5.0
3 recenze
2
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem