Puma Animagical Woman

sprchový gel pro ženy 200 ml

Puma Animagical Woman sprchový gel pro ženy 200 ml
Puma Animagical Woman sprchový gel pro ženy 200 ml
Puma Animagical Woman sprchový gel pro ženy 200 ml
200 ml
154

Kód: PUM0172 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Puma Animagical Woman
200 ml | 154

Popis parfému Puma Animagical Woman

Sprchový gel Puma Animagical Woman dokonale doplní vůni ze stejné řady. Dodává svěžest a zanechává pokožku hebkou a plnou vůně, která stimuluje smysly a zvyšuje sebevědomí. Z každého mytí tak udělá úžasný zážitek.

O značce Puma

Bratři Rudolf a Adolf Dasslerovi založili v Německu v roce 1924 společnost na výrobu bot „Gebrüder Dassler Schuhfabrik“, která se stala předchůdkyní značky Puma. První významný úspěch se dostavil už o 12 let později, kdy Jesse Owens vyhrál čtyři olympijské medaile na Olympijských hrách v Berlíně. Měl samozřejmě boty bratrů Dasslerových. Tento úspěch zajistil bratrům mezinárodní uznání.

V roce 1948 Rudolf Dassler zakládá společnost Puma. Značka byla nejprve spjata se sportovní obuví pro fotbalisty a běžce, nyní značka Puma nemůže chybět v téměř žádné sportovní disciplíně. Parfémy Puma byly uvedeny na trh v roce 2002 a jsou vyústěním dlouholetého partnerství Puma s největšími sportovci světa. Dámské i pánské parfémy Puma skvěle doplňují sportovní styl značky a to jak svou vůní, tak vzhledem svých flakónů.