Přejít na hlavní obsah

Pudrové parfémy

Pudrové vůně jsou nezaměnitelné, něžné a v posledních letech se staly vyhledávané nejen pro běžné nošení, ale i pro velmi výjimečné příležitosti, jako je třeba váš svatební den. Jemné pudrové vůně tvoří dokonalou harmonii elegance a ženskosti, která vás doprovodí kamkoli a pro své dlouhotrvající vlastnosti ji budete i po několika dnech cítit z oblíbených šátků i svetrů. Flakony pudových parfémů vás oslní svými tvary i něžnými barvami, ale převážně příběhy, které se za jednotlivými parfémy nachází, teprve dotváří tu pravou atmosféru.

 

Charakter pudrové vůně:

Ať již mluvíme o přírodních nebo syntetických pudrových vůních, jejich tóny se dají rozdělit do dvou hlavních skupin. První skupina vůní připomíná pudr na obličej a je méně sladká, komplexnější, ale velmi jemná jako čerstvě napudrovaná pokožka. Druhá skupina pudrových vůní připomíná spíše dětský pudr a čiší z něj čistota s podtóny levandule, fialek, růží, vanilky a nostalgie. Obě tyto skupiny však mají dlouhotrvající tóny a parfémům tak dodávají delší trvanlivost.

Jak se získává pudrová vůně:

Jemné pudrové tóny parfémům dodávají akordy kosatce, fialek, pižma nebo heliotropu. Známé jsou také jemné podtóny vanilky, růží, irisu či pryskyřice, které ve spojení s dřevitými tóny tvoří dokonalou harmonii čistoty, ženskosti a elegance. Pudrové vůně se vyrábí také synteticky a jsou nezaměnitelným spojením jemnosti a sladkých květinových tónů s retro nádechem pudrů na obličej.

Provoňte svůj den něžným pudrovým parfémem s nádechem nostalgie. Pudrové parfémy jsou výjimečné a ideální pro vzácné příležitosti i každodenní radost z nošení. Objevte svět pudrových vůní i vy!

celý text skrýt text