O značce Kérastase

V laboratořích L'Oréalu po vývoji první produktové řady s názvem Kérastase v roce 1964 začala revoluce ve vlasové péči. Nudnou rutinu značka Kérastase nahradila kombinací profesionální expertízy a těch nejkvalitnějších ingrediencí. Luxusní smyslový zážitek a rozmazlování jsou u Kérastase doplněné efektivními řešeními. 

celý text skrýt text

GENESIS
#NeverBeAfraidOfFalling

Dvojí péče Kérastase Genesis je inovativní novinka bojující s různými stupni padání vlasů pro všechny typy vlasů a životních stylů. Problému padání vlasů čelí pomocí posílení lámavého vlákna a oslabeného kořínku. Hloubková péče zvyšuje odolnost vlasu, navrací mu lesk a sjednocuje ho.

celý text skrýt text

EXTENTIONISTE
#ExtendYourLimits

Rutina Kérastase Résistance Extentioniste je tu na to, aby splnila vaše sny o dlouhých a zdravých vlasech. Produkty řady Extentioniste stimulují vlasovou pokožku a podporují růst, přičemž cílí i na zdraví kořínků. Následně posilují lámavé a oslabené délky a roztřepené konečky.

celý text skrýt text

BLOND ABSOLU
#YouDareWeCare

Různé typy blond potřebují osobitou a důmyslnou péči. Řada Kérastase Blond Absolu se zaměřuje na všestranné potřeby zesvětlovaných vlasů, od odstranění nežádoucích žlutých tónů až po zacelení a hydrataci namáhaného vlasového vlákna.

celý text skrýt text