Profumi Del Forte Versilia Vintage Boise

parfémovaná voda unisex 100 ml

1×
Profumi Del Forte Versilia Vintage Boise parfémovaná voda unisex 100 ml
Profumi Del Forte Versilia Vintage Boise parfémovaná voda unisex 100 ml
parfémovaná voda unisex 100 ml

Kód: PRF1234 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Profumi Del Forte Versilia Vintage Boise
parfémovaná voda unisex 100 ml

Popis parfému Profumi Del Forte Versilia Vintage Boise

Profumi del Forte Versilia Vintage Boise je citrusově dřevitá vůně pro muže a ženy, pravé aromatické déjà vu romantismu starého světa. Patří do první kolekce vůní italského parfumérského ateliéru Torre, Profumi del Forte, inspirované nadčasovým stylem nádherné toskánské přímořské oblasti Versilie.

Parfémovaná voda Profumi del Forte Versilia Vintage Boise je inspirovaná cestou lemovanou vůní citrusů a přesvědčivých dřevitých tónů.  Ztělesňuje únik z reality a začátek krásného snu. Vůně se otevírá v hlavě tóny bergamotu, hořkého pomeranče a vetiveru. V srdci nalezneme bourbon geranium, med a levanduli a základ Versilia Vintage Boise tvoří filipínská elemiová pryskyřice, bob koňský, indonéská pačuli a texaský cedr. Celková vonná kompozice nabízí nespoutanou vášeň třpytivých a smyslných tónů v dokonale sladěné harmonii.

Vůně Profumi del Forte Versilia Vintage Boise je průvodcem do úchvatného světa.  Dýchá atmosférou úžasné Versilie, borovicových hájů, pláží a pokojných zahrad ze starých romantických časů. Intenzivní aromatická vůně Versilia Vintage Boise se hodí pro celý rok, na večer i přes den. Nadchne také vysoce stylovým balením, které se stejně jako všechny vůně z kolekce Profumi del Forte vyznačuje vysokou exkluzivitou a nabízí potěšení pro smysly i ducha. Úchvatný tmavý flakon je nesmírně elegantní a okouzlující svou čistou linií. Parfémovaná voda Versilia Vintage Boise si získá především muže a ženy, kteří mají rádi kombinaci dřevitých a citrusových tónů, dokáží ocenit unikátnost a kvalitu a  upřednostňují parfémy s hlubokými emocemi a významem.

Profumi del Forte Versilia Vintage Boise – vůně nádherných vzpomínek, inspirovaná borovicovým hájem.

Složení

Hlava
bergamot, hořký pomeranč, vetiver
Srdce
levandule, med
Základ
cedr, elemi, pačuli, tonka fazole
Druh vůně
dřevitá, orientální

O značce Profumi Del Forte

Parfémy Profumi del Forte | Profumi del Forte - parfémy inspirované kouzelným Toskánskem. Profumi del Forte je první kolekce vůní italského parfumérského ateliéru Torre, inspirovaná nadčasovým stylem toskánské přímořské oblasti Versilie. Parfémy Profumi del Forte, naplněné stylem a harmonií, ztělesňují životní styl nádherného kraje a vzpomínky na kouzelné momenty z dovolené u moře.
Značku parfémů Torre založil Enzo Torre roku 2007 v  přímořském městečku Forte dei Marmi, v samotném srdci jednoho z nejelegantnějších italských resortů. Inspiroval se místní úchvatnou mnohotvárnou krajinou, regionálními vlivy a vůněmi. Jeho ateliér, vztahující se k dávným tradicím parfumérství a toskánského umění, od počátku směřoval k té nejvyšší kvalitě.
První kolekce vůní, Profumi del Forte, byla vytvořena z nejlepších surovin, pečlivě vybraných a ručně zpracovaných. Velkou pozornost klade Enzo Torre také na styl a balení svých produktů. Parfémy Profumi del Forte, určené zákazníkům, kteří dokáží ocenit unikátnost a kvalitu, jsou skutečnými šepoty pocitů, kapkami smyslnosti.
Enzo Torre neustále zkoumá aromatické podněty kouzelného Toskánska a transformuje je v parfémy vysoké kvality. Čerpá z bohatství místních znalostí a uměleckého mistrovství, a vytváří tak moderní vůně, ztělesňující ducha současnosti a usilující o dokonalost. Filosofií značky Torre a její kolekce parfémů Profumi del Forte je vyjádření nejskvělejších italských děl. Enzo ji aplikuje s důrazem na umělecké mistrovství, individuální citlivost, pozornost vůči detailům, rovnováhu a design.
Parfémy z kolekce Profumi del Forte nesou výrazný italský „punc“. Jejich skladba, výběr těch nejlepších výtažků a éterických olejů z celého světa, užívání přírodních materiálů, jako jsou mramor, kámen, dřevo či foukané sklo, – to vše značí exkluzivitu a potěšení pro smysly i ducha.
Parfémy Profumi del Forte jsou zachycením kouzelných zážitků, evokují emoce a vášně a přenášejí do kouzelné krajiny, kde se setkává toskánský kraj se středozemním mořem.

Recenze Profumi Del Forte Versilia Vintage Boise

Přidat novou recenzi

3.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem