Profumi Del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterraneaparfémovaná voda unisex

Profumi Del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea parfémovaná voda unisex 100 ml
Profumi Del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea parfémovaná voda unisex 100 ml
parfémovaná voda unisex 100 ml

Kód: PRF1233 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Profumi Del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea
Složení

Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea je ambrová orientální vůně pro muže a ženy, pravé aromatické déjà vu atmosféry chladného hlubokého Středozemního moře. Patří do první kolekce vůní italského parfumérského ateliéru Torre, Profumi del Forte, inspirované nadčasovým stylem nádherné toskánské přímořské oblasti Versilie.

Parfémovaná voda Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea je inspirovaná plavbou na tiché pramici k souostroví, nádhernému osamělému místu v Tyrhénském moři. Vůně se otevírá jasnými vyrovnanými tóny pomeranče s kořenitou notou koriandru. V srdci zavoní sladkost ylang-ylang s jasmínem a úchvatný základ Versilia Vintage Ambra Mediterranea tvoří hřejivé cedrové dřevo, šedá ambra, kadidlo, pačuli, siamský benzoin, balzám z Tolu, vanilka a světlé pižmo. Celková vonná kompozice září jemnými jasnými notami, dokonale ztělesňujícími chladivé hlubiny moře.

Vůně Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea evokuje, jak už název napovídá, vzpomínku na 60. léta u Středozemního moře, krátké plavby za unikátními místy, ozvěny úchvatných příběhů v malých zálivech. Cesty, které se nezastavují v realitě, ale pokračují dál do nádherných plodů fantazie. Vůně Versilia Vintage Ambra Mediterranea je velmi komplexní a díky své hřejivosti se hodí nejlépe pro chladnější měsíce, a to zejména pro speciální večerní příležitosti. Nadchne také vysoce stylovým balením, které se stejně jako všechny vůně z kolekce Profumi del Forte vyznačuje vysokou exkluzivitou a nabízí potěšení pro smysly i ducha. Parfémovaná voda Versilia Vintage Ambra Mediterranea si získá především muže a ženy, kteří milují moře, dokáží ocenit unikátnost a kvalitu a  upřednostňují parfémy s hlubokými emocemi a významem.

Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea – vůně nádherných vzpomínek, inspirovaná mořem. 

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
koriandr, pomeranč
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ylang-ylang, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, cedr, kadidlo, pižmo, vanilka, tolu balzám, benzoin, pačuli
Druh vůně
orientální

O značce Profumi Del Forte

p>Parfémy Profumi del Forte | Profumi del Forte - parfémy inspirované kouzelným Toskánskem. Profumi del Forte je první kolekce vůní italského parfumérského ateliéru Torre, inspirovaná nadčasovým stylem toskánské přímořské oblasti Versilie. Parfémy Profumi del Forte, naplněné stylem a harmonií, ztělesňují životní styl nádherného kraje a vzpomínky na kouzelné momenty z dovolené u moře.
Značku parfémů Torre založil Enzo Torre roku 2007 v  přímořském městečku Forte dei Marmi, v samotném srdci jednoho z nejelegantnějších italských resortů. Inspiroval se místní úchvatnou mnohotvárnou krajinou, regionálními vlivy a vůněmi. Jeho ateliér, vztahující se k dávným tradicím parfumérství a toskánského umění, od počátku směřoval k té nejvyšší kvalitě.
První kolekce vůní, Profumi del Forte, byla vytvořena z nejlepších surovin, pečlivě vybraných a ručně zpracovaných. Velkou pozornost klade Enzo Torre také na styl a balení svých produktů. Parfémy Profumi del Forte, určené zákazníkům, kteří dokáží ocenit unikátnost a kvalitu, jsou skutečnými šepoty pocitů, kapkami smyslnosti.
Enzo Torre neustále zkoumá aromatické podněty kouzelného Toskánska a transformuje je v parfémy vysoké kvality. Čerpá z bohatství místních znalostí a uměleckého mistrovství, a vytváří tak moderní vůně, ztělesňující ducha současnosti a usilující o dokonalost. Filosofií značky Torre a její kolekce parfémů Profumi del Forte je vyjádření nejskvělejších italských děl. Enzo ji aplikuje s důrazem na umělecké mistrovství, individuální citlivost, pozornost vůči detailům, rovnováhu a design.
Parfémy z kolekce Profumi del Forte nesou výrazný italský „punc“. Jejich skladba, výběr těch nejlepších výtažků a éterických olejů z celého světa, užívání přírodních materiálů, jako jsou mramor, kámen, dřevo či foukané sklo, – to vše značí exkluzivitu a potěšení pro smysly i ducha.
Parfémy Profumi del Forte jsou zachycením kouzelných zážitků, evokují emoce a vášně a přenášejí do kouzelné krajiny, kde se setkává toskánský kraj se středozemním mořem.

Recenze Profumi Del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea