Profumi Del Forte Versilia Platinumparfémovaná voda unisex

Profumi Del Forte Versilia Platinum parfémovaná voda unisex
Profumi Del Forte Versilia Platinum parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: PRF1236 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Profumi Del Forte Versilia Platinum
Složení

Profumi del Forte Versilia Platinum je dřevitě cypřišová vůně pro muže a ženy, vůně výrazná a tajemná, unikátní a skvostná. Patří do první kolekce vůní italského parfumérského ateliéru Torre, Profumi del Forte, inspirované nadčasovým stylem nádherné toskánské přímořské oblasti Versilie.

Parfémovaná voda Profumi del Forte Versilia Platinum je inspirovaná nejstylovějšími charakteristikami platiny, vrcholky Apuánských Alp a mocným mořem. Vůně se otevírá svěžími a kořenitými citrusovými tóny, bergamotem, černým a růžovým pepřem, grapefruitem, myrtou a rebarborou. V srdci nabízí bohaté květinové aroma s tóny frézie, muškátu, jasmínu, konvalinky, magnolie a růže. Intenzivní hřejivý základ tvoří cedrové dřevo, kadidlo, italský smil (Italic Helichrysum), dubové pižmo, vetiver, pačuli a vanilka. Celková vonná kompozice Versilia Platinum je bohatá a skvostná, s nádechem přitažlivé záhadnosti.

Vůně Profumi del Forte Versilia Platinum evokuje, jak už název napovídá, ducha ušlechtilého kovu platiny. Je skutečným vonným klenotem, vyzařuje z ní vznešená čistota platiny a nekonečné kouzlo mnohovrstevnaté až alchymistické kompozice. Dýchají z ní krásy a majestátnost vrcholků hor, kontemplace nad nekonečností moře, zachycení mezi dvěma světy – žhavým sluncem mořských pláží a odrazem Alp s jejich mramorem v intenzitě modře Tyrhénského moře. Vůně Versilia Platinum se hodí na celoroční nošení pro jakoukoli příležitost. Nadchne také vysoce stylovým balením, které se stejně jako všechny vůně z kolekce Profumi del Forte vyznačuje vysokou exkluzivitou a nabízí potěšení pro smysly i ducha. Flakon nádherně pracuje s motivem platiny. Parfémovaná voda Versilia Platinum si získá především muže a ženy, kteří milují unikátní krásu platiny a originální výrazné vůně. A také ty, kdo dokáží ocenit unikátnost a kvalitu a  upřednostňují parfémy s hlubokými emocemi a významem.

Profumi del Forte Versilia Platinum – vůně inspirovaná unikátním kouzlem platiny. 

Složení

Hlava
grep, pepř, bergamot, myrha, růžový pepř
Srdce
frézie, růže, konvalinka, leknín
Základ
cedr, mech, kadidlo, vanilka, vetiver, smil italský
Druh vůně
chypre, dřevitá

O značce Profumi Del Forte

Parfémy Profumi del Forte | Profumi del Forte - parfémy inspirované kouzelným Toskánskem. Profumi del Forte je první kolekce vůní italského parfumérského ateliéru Torre, inspirovaná nadčasovým stylem toskánské přímořské oblasti Versilie. Parfémy Profumi del Forte, naplněné stylem a harmonií, ztělesňují životní styl nádherného kraje a vzpomínky na kouzelné momenty z dovolené u moře.
Značku parfémů Torre založil Enzo Torre roku 2007 v  přímořském městečku Forte dei Marmi, v samotném srdci jednoho z nejelegantnějších italských resortů. Inspiroval se místní úchvatnou mnohotvárnou krajinou, regionálními vlivy a vůněmi. Jeho ateliér, vztahující se k dávným tradicím parfumérství a toskánského umění, od počátku směřoval k té nejvyšší kvalitě.
První kolekce vůní, Profumi del Forte, byla vytvořena z nejlepších surovin, pečlivě vybraných a ručně zpracovaných. Velkou pozornost klade Enzo Torre také na styl a balení svých produktů. Parfémy Profumi del Forte, určené zákazníkům, kteří dokáží ocenit unikátnost a kvalitu, jsou skutečnými šepoty pocitů, kapkami smyslnosti.
Enzo Torre neustále zkoumá aromatické podněty kouzelného Toskánska a transformuje je v parfémy vysoké kvality. Čerpá z bohatství místních znalostí a uměleckého mistrovství, a vytváří tak moderní vůně, ztělesňující ducha současnosti a usilující o dokonalost. Filosofií značky Torre a její kolekce parfémů Profumi del Forte je vyjádření nejskvělejších italských děl. Enzo ji aplikuje s důrazem na umělecké mistrovství, individuální citlivost, pozornost vůči detailům, rovnováhu a design.
Parfémy z kolekce Profumi del Forte nesou výrazný italský „punc“. Jejich skladba, výběr těch nejlepších výtažků a éterických olejů z celého světa, užívání přírodních materiálů, jako jsou mramor, kámen, dřevo či foukané sklo, – to vše značí exkluzivitu a potěšení pro smysly i ducha.
Parfémy Profumi del Forte jsou zachycením kouzelných zážitků, evokují emoce a vášně a přenášejí do kouzelné krajiny, kde se setkává toskánský kraj se středozemním mořem.

Recenze Profumi Del Forte Versilia Platinum