Profumi Del Forte Versilia Aurum

parfémovaná voda unisex 100 ml

Profumi Del Forte Versilia Aurum parfémovaná voda unisex 100 ml
Profumi Del Forte Versilia Aurum parfémovaná voda unisex 100 ml
Profumi Del Forte Versilia Aurum parfémovaná voda unisex 100 ml
Profumi Del Forte Versilia Aurum parfémovaná voda unisex 100 ml
Profumi Del Forte Versilia Aurum parfémovaná voda unisex 100 ml
Kód: PRF1235 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Profumi Del Forte Versilia Aurum
parfémovaná voda unisex 100 ml

Popis parfému Profumi Del Forte Versilia Aurum

Profumi del Forte Versilia Aurum je květinovo-cypřišovo-vanilková orientální vůně pro muže a ženy, neodolatelná originální vonná směs vyzařující pohodu. Patří do první kolekce vůní italského parfumérského ateliéru Torre, Profumi del Forte, inspirované nadčasovým stylem nádherné toskánské přímořské oblasti Versilie.

Parfémovaná voda Profumi del Forte Versilia Aurum je inspirovaná nejstylovějšími charakteristikami zlata a těmi nejsladšími letními večery. Vůně nabízí delikátní rovnováhu ovocných a květinových tónů s dřevitými, pryskyřicovými a mořskými akordy a nádechem afrodiziakálních vzpomínek. V hlavě se otevírá pomerančem, švestkou a jahodou, v srdci nalezneme hřejivý otočník (heliotrop), omamný kosatec, kouzelnou konvalinku, exotickou orchidej, emotivní růži, tuberózu a ylang-ylang. Základ tvoří cedrové dřevo, světlé pižmo, toluánský a peruánský balzám, santalové dřevo, fazole tonka, vanilka a šedá ambra. Celková vonná kompozice je bohatá a skvostná, ale současně nepůsobí příliš výrazně a domýšlivě.

Vůně Profumi del Forte Versilia Aurum evokuje, jak už název napovídá, ducha toho nejvznešenějšího ze všech kovů, zlata. Je skutečným vonným klenotem, vyzařuje z ní vznešená čistota zlata a nekonečné kouzlo mnohovrstevnaté až alchymistické kompozice. Vůně Versilia Aurum se hodí zejména pro magické, sladké letní večery a nejstylovější speciální příležitosti. Nadchne také vysoce stylovým balením, které se stejně jako všechny vůně z kolekce Profumi del Forte vyznačuje vysokou exkluzivitou a nabízí potěšení pro smysly i ducha. Flakon nádherně pracuje s motivem zlata. Parfémovaná voda Versilia Aurum si získá především muže a ženy, kteří milují věčnou krásu zlata a léto s jeho sladkými večery. A také ty, kdo dokáží ocenit unikátnost a kvalitu a  upřednostňují parfémy s hlubokými emocemi a významem.

Profumi del Forte Versilia Aurum – vůně inspirovaná ušlechtilostí a čistotou zlata. 

Složení

Hlava
jahoda, pomeranč, švestka
Srdce
jasmín, konvalinka, kosatec, orchidej, otočník, růže, tuberóza, ylang-ylang
Základ
ambra, peruánský balzám, pižmo, santalové dřevo, tolu balzám, vanilka
Druh vůně
květinová, orientální

O značce Profumi Del Forte

Parfémy Profumi del Forte | Profumi del Forte - parfémy inspirované kouzelným Toskánskem. Profumi del Forte je první kolekce vůní italského parfumérského ateliéru Torre, inspirovaná nadčasovým stylem toskánské přímořské oblasti Versilie. Parfémy Profumi del Forte, naplněné stylem a harmonií, ztělesňují životní styl nádherného kraje a vzpomínky na kouzelné momenty z dovolené u moře.
Značku parfémů Torre založil Enzo Torre roku 2007 v  přímořském městečku Forte dei Marmi, v samotném srdci jednoho z nejelegantnějších italských resortů. Inspiroval se místní úchvatnou mnohotvárnou krajinou, regionálními vlivy a vůněmi. Jeho ateliér, vztahující se k dávným tradicím parfumérství a toskánského umění, od počátku směřoval k té nejvyšší kvalitě.
První kolekce vůní, Profumi del Forte, byla vytvořena z nejlepších surovin, pečlivě vybraných a ručně zpracovaných. Velkou pozornost klade Enzo Torre také na styl a balení svých produktů. Parfémy Profumi del Forte, určené zákazníkům, kteří dokáží ocenit unikátnost a kvalitu, jsou skutečnými šepoty pocitů, kapkami smyslnosti.
Enzo Torre neustále zkoumá aromatické podněty kouzelného Toskánska a transformuje je v parfémy vysoké kvality. Čerpá z bohatství místních znalostí a uměleckého mistrovství, a vytváří tak moderní vůně, ztělesňující ducha současnosti a usilující o dokonalost. Filosofií značky Torre a její kolekce parfémů Profumi del Forte je vyjádření nejskvělejších italských děl. Enzo ji aplikuje s důrazem na umělecké mistrovství, individuální citlivost, pozornost vůči detailům, rovnováhu a design.
Parfémy z kolekce Profumi del Forte nesou výrazný italský „punc“. Jejich skladba, výběr těch nejlepších výtažků a éterických olejů z celého světa, užívání přírodních materiálů, jako jsou mramor, kámen, dřevo či foukané sklo, – to vše značí exkluzivitu a potěšení pro smysly i ducha.
Parfémy Profumi del Forte jsou zachycením kouzelných zážitků, evokují emoce a vášně a přenášejí do kouzelné krajiny, kde se setkává toskánský kraj se středozemním mořem.

Recenze Profumi Del Forte Versilia Aurum

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!