Profumi Del Forte Roma Imperiale

parfémovaná voda unisex 50 ml

Profumi Del Forte Roma Imperiale parfémovaná voda unisex 50 ml
Profumi Del Forte Roma Imperiale parfémovaná voda unisex 50 ml
50 ml

Kód: PRF1222 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Profumi Del Forte Roma Imperiale
50 ml

Popis parfému Profumi Del Forte Roma Imperiale

Profumi del Forte Roma Imperiale je květinovo-ambrová vůně pro muže a ženy, na první dojem záhadná a smyslná a při bližším seznámení sladká a uvolňující. Patří do první kolekce vůní italského parfumérského ateliéru Torre, Profumi del Forte, inspirované nadčasovým stylem nádherné toskánské přímořské oblasti Versilie.

Parfémovaná voda Profumi del Forte Roma Imperiale, inspirovaná úchvatnou římskou čtvrtí a její sladkou prázdninovou atmosférou, nabízí vyváženou bohatou kompozici. Vůně se v hlavě otevírá tóny bergamotu, skořice, semínek koriandru, neroli, růžového dřeva, mandarinky a rajčatových listů. V srdci tato parfémovaná voda zavoní kosatcovým máslem, jasmínem absolut, orchidejí, brazilským šeříkem, tuberózou absolut, esencí turecké růže a ylang-ylang. Základ tvoří šedá ambra, dubové pižmo, santalové dřevo a vanilka.

Vůně Profumi del Forte Roma Imperiale, evokuje, jak už název napovídá, procházku čtvrtí Roma Imperiale, výjimečným místem skrytým v bujném pobřežním borovicovém porostu. Dýchá prázdninovou pohodou, sladkým životem a melodiemi za živými ploty zahrad. Přívětivost a hravost vůně Roma Imperiale činí tuto parfémovanou vodu ideální pro celoroční, zejména denní nošení. Nadchne také vysoce stylovým balením, které se stejně jako všechny vůně z kolekce Profumi del Forte vyznačuje vysokou exkluzivitou a nabízí potěšení pro smysly i ducha. Parfémovaná voda Roma Imperiale si získá především muže a ženy, kteří milují nadčasové vůně s originálními prvky, dokáží ocenit unikátnost a kvalitu a  upřednostňují parfémy s hlubokými emocemi a významem.

Profumi del Forte Roma Imperiale – vanilka a orchidej v nadčasové klasickosti.

Složení

Hlava
bergamot, brazilské růžové dřevo, koriandr, listy rajčat, mandarinka, neroli, skořice
Srdce
jasmín, kosatec, orchidej, růže, tuberóza, ylang-ylang
Základ
ambra, cibetka, mech, santalové dřevo, vanilka
Druh vůně
květinová, orientální

O značce Profumi Del Forte

Parfémy Profumi del Forte | Profumi del Forte - parfémy inspirované kouzelným Toskánskem. Profumi del Forte je první kolekce vůní italského parfumérského ateliéru Torre, inspirovaná nadčasovým stylem toskánské přímořské oblasti Versilie. Parfémy Profumi del Forte, naplněné stylem a harmonií, ztělesňují životní styl nádherného kraje a vzpomínky na kouzelné momenty z dovolené u moře.
Značku parfémů Torre založil Enzo Torre roku 2007 v  přímořském městečku Forte dei Marmi, v samotném srdci jednoho z nejelegantnějších italských resortů. Inspiroval se místní úchvatnou mnohotvárnou krajinou, regionálními vlivy a vůněmi. Jeho ateliér, vztahující se k dávným tradicím parfumérství a toskánského umění, od počátku směřoval k té nejvyšší kvalitě.
První kolekce vůní, Profumi del Forte, byla vytvořena z nejlepších surovin, pečlivě vybraných a ručně zpracovaných. Velkou pozornost klade Enzo Torre také na styl a balení svých produktů. Parfémy Profumi del Forte, určené zákazníkům, kteří dokáží ocenit unikátnost a kvalitu, jsou skutečnými šepoty pocitů, kapkami smyslnosti.
Enzo Torre neustále zkoumá aromatické podněty kouzelného Toskánska a transformuje je v parfémy vysoké kvality. Čerpá z bohatství místních znalostí a uměleckého mistrovství, a vytváří tak moderní vůně, ztělesňující ducha současnosti a usilující o dokonalost. Filosofií značky Torre a její kolekce parfémů Profumi del Forte je vyjádření nejskvělejších italských děl. Enzo ji aplikuje s důrazem na umělecké mistrovství, individuální citlivost, pozornost vůči detailům, rovnováhu a design.
Parfémy z kolekce Profumi del Forte nesou výrazný italský „punc“. Jejich skladba, výběr těch nejlepších výtažků a éterických olejů z celého světa, užívání přírodních materiálů, jako jsou mramor, kámen, dřevo či foukané sklo, – to vše značí exkluzivitu a potěšení pro smysly i ducha.
Parfémy Profumi del Forte jsou zachycením kouzelných zážitků, evokují emoce a vášně a přenášejí do kouzelné krajiny, kde se setkává toskánský kraj se středozemním mořem.

Recenze Profumi Del Forte Roma Imperiale

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!