Profumi Del Forte Colonia Del Forte 1265toaletní voda unisex

Profumi Del Forte Colonia Del Forte 1265 toaletní voda unisex
Profumi Del Forte Colonia Del Forte 1265 toaletní voda unisex
Rozbaleno
120 ml
2 253

Kód: PRF01313 | 2 ks skladem

Rozbalený produkt, který může být lehce použitý nebo bez původního obalu.

1
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Profumi Del Forte Colonia Del Forte 1265
Složení

Colonia Del Forte 1265 je chyprová květinová vůně pro muže a ženy od italské značky nikových (niche) parfémů Profumi Del Forte, inspirované vonnými podněty nádherné toskánské krajiny. V ateliéru zakladatele značky, Enza Torre, vznikají cenné kolekce parfémů, věnované těm, kdo dokáží ocenit unikátnost a kvalitu. Svěží toaletní voda Profumi Del Forte Colonia Del Forte 1265 patří do kolekce vzdávající poctu italským tradicím a kultuře.

Toaletní voda Profumi del Forte Colonia Del Forte 1265 je věnována Dante Alighierimu, narozenému roku 1265 ve Florencii. Autor slavné Božské komedie je bezesporu jedním z nejvýznamnějších italských básníků a vůně, nesoucí v názvu rok jeho narození a vzdávající prostřednictvím odkazu k tomuto velikánovi umění poctu italské kultuře, je sama vonnou básní. Jak v příznačně básnickém stylu uvádí zástupci značky, Colonia Del Forte 1265 je „básní bergamotu a pomeranče, pomerančových listů a otočníku. Podobně jako Dantovy verše odráží dění a pocity, jak se neroli rýmuje s růží a pižmo objímá tymián.“ A s odkazem na pasáž z Božské komedie, ve které Dante píše o božské lásce, dodávají: „Parfém, který dovede pohnout sluncem i ostatními hvězdami…“

V hlavě vonné kompozice toaletní vody Profumi del Forte Colonia Del Forte 1265 nalezneme akordy pomeranče, listů pomeranče (petitgrain), bergamotu a citronu amalfi. V srdci zavoní levandule, neroli, otočník (heliotrop) a růže a základ tvoří tóny pižma, větvičníku (oak moss), rozmarýnu a tymiánu. Celkové aroma, až poeticky kreativně a současně hladce spojující citrusové, aromatické, dřevité, svěže kořenité a zemité stránky, je nesmírně unikátní, převážně květinovo-mechové a především plné svěží živosti. Colonia Del Forte 1265 je velmi zdařilou vonnou poctou nesmrtelnému Dantemu a jeho nesmírnému uměleckému přínosu italské i světové kultuře.

Profumi del Forte Colonia Del Forte 1265 poskytne inspiraci a osvěží svého nositele po celý rok. Hodí se ovšem zejména na denní nošení v teplejších měsících. Navždy si získá ženy a muže, kteří mají rádi originální svěží chyprové květinové vůně s výraznou citrusovou stránkou, dokáží ocenit unikátnost a kvalitu a  upřednostňují parfémy s hlubokými emocemi a významem. Colonia Del Forte 1265 nadchne také krásným designovým flakonem, který vytvořili toskánští návrháři speciálně pro trio parfémů Colonia del Forte, vůní oslavujících tři italské velikány.

Profumi del Forte Colonia Del Forte 1265 – vůně inspirovaná výjimečností a básnickou kreativitou Dante Alighieriho.

Složení

Hlava
petitgrain, pomeranč, bergamot
Srdce
růže, neroli, otočník, levandule
Základ
tymián, rozmarýn, mech, pižmo
Druh vůně
květinová, chypre

O značce Profumi Del Forte

Parfémy Profumi del Forte | Profumi del Forte - parfémy inspirované kouzelným Toskánskem. Profumi del Forte je první kolekce vůní italského parfumérského ateliéru Torre, inspirovaná nadčasovým stylem toskánské přímořské oblasti Versilie. Parfémy Profumi del Forte, naplněné stylem a harmonií, ztělesňují životní styl nádherného kraje a vzpomínky na kouzelné momenty z dovolené u moře.
Značku parfémů Torre založil Enzo Torre roku 2007 v  přímořském městečku Forte dei Marmi, v samotném srdci jednoho z nejelegantnějších italských resortů. Inspiroval se místní úchvatnou mnohotvárnou krajinou, regionálními vlivy a vůněmi. Jeho ateliér, vztahující se k dávným tradicím parfumérství a toskánského umění, od počátku směřoval k té nejvyšší kvalitě.
První kolekce vůní, Profumi del Forte, byla vytvořena z nejlepších surovin, pečlivě vybraných a ručně zpracovaných. Velkou pozornost klade Enzo Torre také na styl a balení svých produktů. Parfémy Profumi del Forte, určené zákazníkům, kteří dokáží ocenit unikátnost a kvalitu, jsou skutečnými šepoty pocitů, kapkami smyslnosti.
Enzo Torre neustále zkoumá aromatické podněty kouzelného Toskánska a transformuje je v parfémy vysoké kvality. Čerpá z bohatství místních znalostí a uměleckého mistrovství, a vytváří tak moderní vůně, ztělesňující ducha současnosti a usilující o dokonalost. Filosofií značky Torre a její kolekce parfémů Profumi del Forte je vyjádření nejskvělejších italských děl. Enzo ji aplikuje s důrazem na umělecké mistrovství, individuální citlivost, pozornost vůči detailům, rovnováhu a design.
Parfémy z kolekce Profumi del Forte nesou výrazný italský „punc“. Jejich skladba, výběr těch nejlepších výtažků a éterických olejů z celého světa, užívání přírodních materiálů, jako jsou mramor, kámen, dřevo či foukané sklo, – to vše značí exkluzivitu a potěšení pro smysly i ducha.
Parfémy Profumi del Forte jsou zachycením kouzelných zážitků, evokují emoce a vášně a přenášejí do kouzelné krajiny, kde se setkává toskánský kraj se středozemním mořem.

Recenze Profumi Del Forte Colonia Del Forte 1265