Profumi Del Forte By night Blackparfémovaná voda pro muže

Profumi Del Forte By night Black parfémovaná voda pro muže 100 ml
Profumi Del Forte By night Black parfémovaná voda pro muže 100 ml
100 ml

Kód: PRF1227 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Profumi Del Forte By night Black
Složení

Profumi del Forte By night Black je dřevitá aromatická vůně pro muže, plná svůdnosti. Patří do první kolekce vůní italského parfumérského ateliéru Torre, Profumi del Forte, inspirované nadčasovým stylem nádherné toskánské přímořské oblasti Versilie.

Parfémovaná voda Profumi del Forte By night Black je přímo receptem pro okouzlení a svádění. Evokuje večer v přímořském městečku Forte dei Marmi, kde v samotném srdci jednoho z nejelegantnějších italských resortů vznikla značka parfémů Torre. Dýchá atmosférou starého romantického světa, září v ní nejjasnější hvězdy noční oblohy, shlížející na suverénní elegantní muže, pravé pány noci. Vůně Forte By night Black se otevírá tóny bazalky, cypřiše, bigarrade, cistu, fíkových listů, jalovce, levandule, limetky a mandarinky. V srdci zavoní kadidlo, jasmín, maté a smrková pryskyřice. Základ tvoří cedr, helichrysum, dubové pižmo, pačuli a vetiver.

Parfémovaná voda Profumi del Forte By night Black nabízí vysoce komplexní, skvěle vyváženou a velmi svůdnou vonnou kompozici. Kombinace svěžích a dřevitých akordů ji činí vhodnou na celoroční nošení, jak přes den, tak i pro zvláštní večerní příležitosti. Zamilují si ji muži, kteří dokáží ocenit unikátnost a kvalitu, a  upřednostňují parfémy s hlubokými emocemi a významem.

Profumi del Forte By night Black – vůně svodů toskánského večera.

Složení

Hlava
šípek, limetka, fíkový list, jalovec, bazalka, mandarinka, levandule, hořký pomeranč
Srdce
maté, kadidlo, jasmín, borovice
Základ
cedr
Druh vůně
květinová, orientální

O značce Profumi Del Forte

Parfémy Profumi del Forte | Profumi del Forte - parfémy inspirované kouzelným Toskánskem. Profumi del Forte je první kolekce vůní italského parfumérského ateliéru Torre, inspirovaná nadčasovým stylem toskánské přímořské oblasti Versilie. Parfémy Profumi del Forte, naplněné stylem a harmonií, ztělesňují životní styl nádherného kraje a vzpomínky na kouzelné momenty z dovolené u moře.
Značku parfémů Torre založil Enzo Torre roku 2007 v  přímořském městečku Forte dei Marmi, v samotném srdci jednoho z nejelegantnějších italských resortů. Inspiroval se místní úchvatnou mnohotvárnou krajinou, regionálními vlivy a vůněmi. Jeho ateliér, vztahující se k dávným tradicím parfumérství a toskánského umění, od počátku směřoval k té nejvyšší kvalitě.
První kolekce vůní, Profumi del Forte, byla vytvořena z nejlepších surovin, pečlivě vybraných a ručně zpracovaných. Velkou pozornost klade Enzo Torre také na styl a balení svých produktů. Parfémy Profumi del Forte, určené zákazníkům, kteří dokáží ocenit unikátnost a kvalitu, jsou skutečnými šepoty pocitů, kapkami smyslnosti.
Enzo Torre neustále zkoumá aromatické podněty kouzelného Toskánska a transformuje je v parfémy vysoké kvality. Čerpá z bohatství místních znalostí a uměleckého mistrovství, a vytváří tak moderní vůně, ztělesňující ducha současnosti a usilující o dokonalost. Filosofií značky Torre a její kolekce parfémů Profumi del Forte je vyjádření nejskvělejších italských děl. Enzo ji aplikuje s důrazem na umělecké mistrovství, individuální citlivost, pozornost vůči detailům, rovnováhu a design.
Parfémy z kolekce Profumi del Forte nesou výrazný italský „punc“. Jejich skladba, výběr těch nejlepších výtažků a éterických olejů z celého světa, užívání přírodních materiálů, jako jsou mramor, kámen, dřevo či foukané sklo, – to vše značí exkluzivitu a potěšení pro smysly i ducha.
Parfémy Profumi del Forte jsou zachycením kouzelných zážitků, evokují emoce a vášně a přenášejí do kouzelné krajiny, kde se setkává toskánský kraj se středozemním mořem.

Recenze Profumi Del Forte By night Black