Nejprodávanější

Co je přírodní kosmetika?

Vraťte se k přírodě a dopřejte si to nejlepší, co nabízí. Kvalitní 100% přírodní kosmetika obsahuje jen čistě přírodní složky s velkým množstvím vitaminů, hydratačních látek a antioxidantů, které podporují a stimulují přirozené funkce naší pokožky. Díky absenci syntetických látek, jako jsou konzervanty, umělá barviva nebo parfemace, přírodní kosmetika nezatěžuje organismus a zároveň šetří naše životní prostředí.

 

Vyberte si z naší široké nabídky certifikované přírodní kosmetiky. Kvalitní přírodní šampony, barvy na vlasy i další přírodní vlasová kosmetika dodají vašim vlasům výživu a zářivý lesk. Přírodní zubní pasty a bambusové kartáčky rozzáří váš úsměv. O perfektní pleť se postarají přírodní krémy na obličej a o zdůraznění vaší krásy přírodní make-up a dekorativní kosmetika. Přírodní a bio kosmetika zažívají v posledních letech velký boom. Připojte se k tomuto trendu i vy a vyzkoušejte skvělé účinky čistě přírodních látek na vlastní kůži.

Nabízíme vám úžasné přírodní deodoranty a přírodní parfémy, které nedráždí dýchací cesty ani pokožku, ale i přírodní oleje, jako je arganový nebo kokosový olej, které vás překvapí svými všestrannými účinky.

U nás najdete jen tu nejlepší přírodní kosmetiku s kvalitními ingrediencemi od osvědčených značek Weleda, Renovality, Ahava, Burt's Bees, Schmidt's, Natura Siberica nebo The Organic Pharmacy.

Přírodní kosmetika zažívá v posledních letech velký boom. Připojte se k tomuto trendu i vy a vyzkoušejte skvělé účinky čistě přírodních látek na vlastní kůži.

celý text skrýt text