Primeros Texture kondomy s vroubkovaným povrchem a stimulujícími výstupky

Značka: Primeros

Varianty Primeros Texture

 • Primeros Texture kondomy s vroubkovaným povrchem a stimulujícími výstupky 3 Kskondomy s vroubkovaným povrchem a stimulujícími výstupky 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  3 Ks
  Kód: RIS0004

Nahoru

Popis kosmetiky Primeros Texture

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Primeros Texture jsou unikátní kondomy se stimulujícími vroubky a nopky. Extra vzrušení na správném místě! Všechny kondomy Primeros jsou 100% elektronicky testované a dosahují špičkové evropské kvality. Díky lokální výrobě za použití nejmodernějších technologií a dodávek surovin od prověřených dodavatelů jsou kondomy bez nežádoucího latexového odéru. Mají komfortní tvar pro snadné použití a jsou lubrikované silikonovým olejem medicínské kvality.

Vlastnosti:

 • nominální šířka 52 mm
 • průhledné a lubrikované
 • texturované (vroubky a nopky)
 • s rezervoárem
 • válcovitý tvar
 • 100% elektronicky testované

Uchovávání:

Skladujte při teplotě 5 až 30 °C.

Nahoru

O značce Primeros

Značku Primeros založil v roce 1909 pražský obchodník Gustav Schwarzwald s cílem přinést bezpečný sex do každé domácnosti. Jeho vize se díky moderním technologiím stala velice brzy realitou a z firmy Primeros se stala světoznámá značka se zastoupením ve Vídni, Paříži, Londýně a Chicagu.Příběh úspěšné firmy pokračuje dále a i dnes značka Primeros reprezentuje bezpečný sex. Primerosu stále věříme, že pocit bezpečí vede k lepšímu sexu. Design všech produktů stejně jako proces výroby a kontroly kvality odpovídají vysokým evropským standardům a místním normám. Díky dlouhodobým zkušenostem s výrobou a vývojem a detailním znalostem potřeb evropských zákazníků můžete produktům Primeros důvěřovat.

Nahoru

Hodnocení Primeros Texture

Co si o Primeros Texture myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%