Prada Prada L'Eau Ambréeparfémovaná voda pro ženy

6×
Prada Prada L'Eau Ambrée parfémovaná voda pro ženy 80 ml
Prada Prada L'Eau Ambrée parfémovaná voda pro ženy 80 ml
80 ml

Kód: PRA0016 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Prada Prada L'Eau Ambrée
Složení

Prada Prada L’Eau Ambrée je dámský parfém, který již svým vnějším designem napovídá, že se jedná o velmi sofistikovaný produkt. Vůně se dá popsat jako orientálně květinová s jemnou přísadou ambry. Vytříbené složení je natolik efektivní, že ženu učiní atraktivnější, smyslnější a hlavně se bude cítit skvěle.

Charakteristické pro tuto vůni je její teplost, čímž se nabízí využití zejména v chladnějším období či večer. Parfém Prada L’Eau Ambrée ocení zejména ženy, které se rády obklopují luxusem za rozumnou cenu a které jsou dostatečně vyspělé na to, aby chápaly rafinovanost, kterou tato vůně přináší.

Na počátku přicházejí svěží tóny amalfi a citrusů. Srdce už se stáčí ke květinovým akordům díky pačuli a májové růži. Základem a tím, co dodává vůni orientálnost, jest opoponax, ambra a vanilka. Parfém je dodáván ve velmi moderním flakonu, který ozdobí obsah každé kabelky.

Složení

Hlava
citrusy, citron
Srdce
růže, pačuli
Základ
ambra, vanilka, pryskyřice
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Prada

Módní přehlídky značky Prada jsou vždy něčím novým, nečekaným a objevným. Přináší odhalení jedinečných kolekcí, které jsou tvořeny zdánlivě protichůdnými prvky s cílem vyprovokovat reakce – živé, bouřlivé, emocionální i intelektuální. Tento náboj a unikátní přístup v sobě odráží i každý Prada parfém. 

Brilantní nápad, specifická technika nebo exkluzivní ingredience – typická Prada vůně pracuje se všemi těmito prvky, avšak její tvůrci je nadále přetváří.  Rozlámou je na malé kousíčky a propojí je s něčím naprosto nečekaným. Poté je začnou skládat opět dohromady a najednou se stane něco tajemného až mystického. Ty staré, dobře známé vůně jsou znovu objeveny a přetvořeny v něco nového a neskutečného.

Nechte se i vy provést olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Přičichněte k ikonické dámské vůni Prada Candy nebo pánské klasice Prada Luna Rossa a podlehněte kouzlu značky Prada, jednoho z nejvlivnějších módních domů světa.

Recenze Prada Prada L'Eau Ambrée