Prada Olfactories Les Mirages - Moonlight Shadow parfémovaná voda unisex

Prada Olfactories Les Mirages - Moonlight Shadow parfémovaná voda unisex
Prada Olfactories Les Mirages - Moonlight Shadow parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: PRA02886 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Prada Olfactories Les Mirages - Moonlight Shadow
Složení

Zapomeňte na pravidla, hranice a limity. Unisex parfémovaná voda Prada Olfactories Les Mirages - Moonlight Shadow se skvěle hodí pro každého, kdo se nebojí vystoupit z davu.

  • pro osobnosti s nekonvenčním stylem
  • unisex vůně

Složení

Složení
kůže, cedrové dřevo, fík
Druh vůně
ovocná, kožená

O značce Prada

Módní přehlídky značky Prada jsou vždy něčím novým, nečekaným a objevným. Přináší odhalení jedinečných kolekcí, které jsou tvořeny zdánlivě protichůdnými prvky s cílem vyprovokovat reakce – živé, bouřlivé, emocionální i intelektuální. Tento náboj a unikátní přístup v sobě odráží i každý Prada parfém. 

Brilantní nápad, specifická technika nebo exkluzivní ingredience – typická Prada vůně pracuje se všemi těmito prvky, avšak její tvůrci je nadále přetváří.  Rozlámou je na malé kousíčky a propojí je s něčím naprosto nečekaným. Poté je začnou skládat opět dohromady a najednou se stane něco tajemného až mystického. Ty staré, dobře známé vůně jsou znovu objeveny a přetvořeny v něco nového a neskutečného.

Nechte se i vy provést olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Přičichněte k ikonické dámské vůni Prada Candy nebo pánské klasice Prada Luna Rossa a podlehněte kouzlu značky Prada, jednoho z nejvlivnějších módních domů světa.

Recenze Prada Olfactories Les Mirages - Moonlight Shadow