Prada Olfactories Les Mirages - Desert Serenade parfémovaná voda unisex

Prada Olfactories Les Mirages - Desert Serenade parfémovaná voda unisex
Prada Olfactories Les Mirages - Desert Serenade parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: PRA02885 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Prada Olfactories Les Mirages - Desert Serenade
Složení

Zahalte se do vůně, která s vámi dokonale splyne a stane se vaším novým podpisem. Unisex parfémovaná voda Prada Olfactories Les Mirages - Desert Serenade si vás získá už při prvním přivonění, a nikdy vás nepřestane překvapovat.

  • originální vůně pro originální osobnost
  • unisex vůně

Složení

Složení
med, kůže, šafrán
Druh vůně
kožená

O značce Prada

Módní přehlídky značky Prada jsou vždy něčím novým, nečekaným a objevným. Přináší odhalení jedinečných kolekcí, které jsou tvořeny zdánlivě protichůdnými prvky s cílem vyprovokovat reakce – živé, bouřlivé, emocionální i intelektuální. Tento náboj a unikátní přístup v sobě odráží i každý Prada parfém. 

Brilantní nápad, specifická technika nebo exkluzivní ingredience – typická Prada vůně pracuje se všemi těmito prvky, avšak její tvůrci je nadále přetváří.  Rozlámou je na malé kousíčky a propojí je s něčím naprosto nečekaným. Poté je začnou skládat opět dohromady a najednou se stane něco tajemného až mystického. Ty staré, dobře známé vůně jsou znovu objeveny a přetvořeny v něco nového a neskutečného.

Nechte se i vy provést olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Přičichněte k ikonické dámské vůni Prada Candy nebo pánské klasice Prada Luna Rossa a podlehněte kouzlu značky Prada, jednoho z nejvlivnějších módních domů světa.

Recenze Prada Olfactories Les Mirages - Desert Serenade