Prada Olfactories Les Mirages - Dark Light parfémovaná voda unisex

Prada Olfactories Les Mirages - Dark Light parfémovaná voda unisex
Prada Olfactories Les Mirages - Dark Light parfémovaná voda unisex
100 ml
6 750

Kód: PRA02882 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Prada Olfactories Les Mirages - Dark Light
Složení

Jemná jako nepatrný záblesk světla ve tmě, a přitom plná obrovského napětí jako obloha před bouří je unisex parfémovaná voda Prada Olfactories Les Mirages - Dark Light. Vůně stvořena k prožitku spíše než k popisu si vás díky ingrediencím starším než kam naše paměť sahá, okamžitě připoutá.

  • orientální vůně s výraznými balzamickými tóny
  • hedvábný sáček doplňuje vůni a odráží její charakter
  • nejlépe vynikne při večerních událostech a zimních měsících

Složení vůně
Za jedinečným olfaktorickým zážitkem stojí čistá smyslná vůně pižma, vanilky z Madagaskaru, jemné anděliky a aldehdydů, které se propojují v dokonale harmonický, nevšední celek. Hloubku do vonné kompozice vnáší tóny myrhy a opoponaxu.

Příběh vůně
Po úspěchu vůní Prada Oflactories z roku 2015 se tato kolekce dočkala rozšíření. Parfémované vody inspirované Orientem a představené jako Olfactories Les Mirages rozšířily tuto unikátní kolekci, v níž se odráží duch značky Prada a přináší zcela nové smyslové zážitky.

Vůně Prada Olfactories Les Mirages - Dark Light odráží kontrast mezi hřejivostí ambry a svěžestí aldehydů. Jsou to právě zmíněné protiklady a nekonvenční přístup, které jdou často proti pravidlům parfémářského umění, a tím dělají tyto vůně unikátní. Jejich nositel nikdy nezapadne v davu.

Složení

Složení
myrha, ambra, madagaskarská vanilka, aldehydy, andělika, pižmo, opoponax
Druh vůně
orientální

O značce Prada

Módní přehlídky značky Prada jsou vždy něčím novým, nečekaným a objevným. Přináší odhalení jedinečných kolekcí, které jsou tvořeny zdánlivě protichůdnými prvky s cílem vyprovokovat reakce – živé, bouřlivé, emocionální i intelektuální. Tento náboj a unikátní přístup v sobě odráží i každý Prada parfém. 

Brilantní nápad, specifická technika nebo exkluzivní ingredience – typická Prada vůně pracuje se všemi těmito prvky, avšak její tvůrci je nadále přetváří.  Rozlámou je na malé kousíčky a propojí je s něčím naprosto nečekaným. Poté je začnou skládat opět dohromady a najednou se stane něco tajemného až mystického. Ty staré, dobře známé vůně jsou znovu objeveny a přetvořeny v něco nového a neskutečného.

Nechte se i vy provést olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Přičichněte k ikonické dámské vůni Prada Candy nebo pánské klasice Prada Luna Rossa a podlehněte kouzlu značky Prada, jednoho z nejvlivnějších módních domů světa.

Recenze Prada Olfactories Les Mirages - Dark Light