Prada Luna Rossa Sport toaletní voda pro muže

11×
Prada Luna Rossa Sport toaletní voda pro muže
Prada Luna Rossa Sport toaletní voda pro muže
100 ml
1 290

Kód: PRA0555 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Prada Luna Rossa Sport
Složení

Zkoncentrujte všechny své síly k jedinému cíli – vítězství. Toaletní voda pro muže Prada Luna Rossa Sport je směsí maskulinních esencí, které podpoří vaši neohroženost. Buďte neporazitelný a užijte si slastný pocit výhry a obdivu okolí.

  • svěží orientálně kořenitá vůně
  • pro ambiciozní sportovně založené muže
  • zapůsobí jako dávka sebevědomí pro každý den

Složení vůně
Příval energie začíná prolnutím aromatických bobulí jalovce s pikantností zázvoru. Následně začne dominovat mužná levandule, která podpoří sílu vašeho ducha. Sladké propojení tonka fazolky a vanilky dodává vůni stejnou výdrž a intenzitu, jaké soustředíte na svůj výkon.

Příběh vůně
Sport, radost z pohybu a pocit nepřemožitelnosti se staly inspirací pro pánskou vůni Prada Luna Rossa Sport z roku 2015. Atraktivní flakon v kontrastní kombinaci červeného skla a hladkého stříbrného kovu vzdává hold jachtingu, ve kterém je důležitá jak fyzická síla, tak odolnost a schopnost rychle se rozhodnout.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zázvor, jalovcové bobule
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
levandule
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vanilka, tonka fazole
Druh vůně
orientální, kořenitá

O značce Prada

Módní přehlídky značky Prada jsou vždy něčím novým, nečekaným a objevným. Přináší odhalení jedinečných kolekcí, které jsou tvořeny zdánlivě protichůdnými prvky s cílem vyprovokovat reakce – živé, bouřlivé, emocionální i intelektuální. Tento náboj a unikátní přístup v sobě odráží i každý Prada parfém. 

Brilantní nápad, specifická technika nebo exkluzivní ingredience – typická Prada vůně pracuje se všemi těmito prvky, avšak její tvůrci je nadále přetváří.  Rozlámou je na malé kousíčky a propojí je s něčím naprosto nečekaným. Poté je začnou skládat opět dohromady a najednou se stane něco tajemného až mystického. Ty staré, dobře známé vůně jsou znovu objeveny a přetvořeny v něco nového a neskutečného.

Nechte se i vy provést olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Přičichněte k ikonické dámské vůni Prada Candy nebo pánské klasice Prada Luna Rossa a podlehněte kouzlu značky Prada, jednoho z nejvlivnějších módních domů světa.

Recenze Prada Luna Rossa Sport11