PradaLuna Rossa Ocean toaletní voda pro muže

29×
Prada Luna Rossa Ocean toaletní voda pro muže
Prada Luna Rossa Ocean toaletní voda pro muže
Nové
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
2 690

Ušetříte 21%
100 ml
2 108

Skladem | Kód: PRA02966
1
U Vás kurýrem DPD
čtvrtek 2. 12. 2021
Osobní odběr
středa 1. 12. 2021

Vsaďte na sílu moderních technologií, které vám pomůžou posunout limity ještě dál – až tam, kde to dříve nebylo možné. Pánská toaletní voda Prada Luna Rossa Ocean je ztělesněním této výzvy. Žádná překážka pro vás nebude příliš velká a žádný obzor nezůstane nepoznaný.

  • fougère kožená vůně
  • tváří vůně je charismatický herec Jake Gyllenhaal
  • představena v roce 2021

Složení vůně
Nejprve ucítíte zářivé tóny citrusu bergamotu s podkresem levandule a šalvěje s čistým svěžím vyzněním. Poté se rozvoní elegantní krémový kosatec s dotekem šafránu. Celá vonná kompozice stojí na základních tónech vetiveru, který doprovází pačuli a mošus zanechávající společně výraznou mužnou stopu.

Příběh vůně
Vykročte vstříc dalšímu dobrodružství s využitím technologií, které současná doba nabízí. Vůně Prada Luna Rossa Ocean je stvořena pro všechny s duší dobrodruha. Jejich přirozenou mužnost tato vůně ještě více zdůrazní.

Flakon svěží povzbuzující vůně Prada Luna Rossa Ocean na první pohled vyjadřuje sílu a intenzitu. Modré lakování odkazuje k ohromné moci vodního živlu a připomíná odlesky hladiny oceánu. Červená tečka u střičky symbolizuje červený měsíc (italsky Luna Rossa) a červená linie uprostřed je ikonický symbol značky Prady, který nemůže na flakonu chybět.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kosatec
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vetiver
Druh vůně
aromatická

Módní přehlídky značky Prada jsou vždy něčím novým, nečekaným a objevným. Přináší odhalení jedinečných kolekcí, které jsou tvořeny zdánlivě protichůdnými prvky s cílem vyprovokovat reakce – živé, bouřlivé, emocionální i intelektuální. Tento náboj a unikátní přístup v sobě odráží i každý Prada parfém. 

Brilantní nápad, specifická technika nebo exkluzivní ingredience – typická Prada vůně pracuje se všemi těmito prvky, avšak její tvůrci je nadále přetváří.  Rozlámou je na malé kousíčky a propojí je s něčím naprosto nečekaným. Poté je začnou skládat opět dohromady a najednou se stane něco tajemného až mystického. Ty staré, dobře známé vůně jsou znovu objeveny a přetvořeny v něco nového a neskutečného.

Nechte se i vy provést olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Přičichněte k ikonické dámské vůni Prada Candy nebo pánské klasice Prada Luna Rossa a podlehněte kouzlu značky Prada, jednoho z nejvlivnějších módních domů světa.