Prada Les Infusions: Infusion Fleur d'Oranger parfémovaná voda pro ženy

Prada Les Infusions:  Infusion Fleur d'Oranger parfémovaná voda pro ženy
Prada Les Infusions:  Infusion Fleur d'Oranger parfémovaná voda pro ženy
100 ml
2 804

Kód: PRA0543 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Prada Les Infusions: Infusion Fleur d'Oranger
Složení

Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Parfémovaná voda pro ženy Prada Les Infusions: Infusion Fleur d'Oranger vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení.

  • květinová vůně
  • čistá svěží vůně
  • pro moderní ženu 21. století
  • svěží vůně, ideální do teplého počasí

Složení

Složení
tuniské neroli, pomerančový květ, indická tuberóza, jasmín pravý (arabský)
Druh vůně
květinová

O značce Prada

Módní přehlídky značky Prada jsou vždy něčím novým, nečekaným a objevným. Přináší odhalení jedinečných kolekcí, které jsou tvořeny zdánlivě protichůdnými prvky s cílem vyprovokovat reakce – živé, bouřlivé, emocionální i intelektuální. Tento náboj a unikátní přístup v sobě odráží i každý Prada parfém. 

Brilantní nápad, specifická technika nebo exkluzivní ingredience – typická Prada vůně pracuje se všemi těmito prvky, avšak její tvůrci je nadále přetváří.  Rozlámou je na malé kousíčky a propojí je s něčím naprosto nečekaným. Poté je začnou skládat opět dohromady a najednou se stane něco tajemného až mystického. Ty staré, dobře známé vůně jsou znovu objeveny a přetvořeny v něco nového a neskutečného.

Nechte se i vy provést olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Přičichněte k ikonické dámské vůni Prada Candy nebo pánské klasice Prada Luna Rossa a podlehněte kouzlu značky Prada, jednoho z nejvlivnějších módních domů světa.

Recenze Prada Les Infusions: Infusion Fleur d'Oranger