Prada La Femme Water Splashtoaletní voda (limitovaná edice) pro ženy

Prada La Femme Water Splash toaletní voda (limitovaná edice) pro ženy
Prada La Femme Water Splash toaletní voda (limitovaná edice) pro ženy
150 ml
1 754

Kód: PRA02793 | Více než 5 ks skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 30. 10. 2020
Osobní odběr
Již zítra pátek 30. 10. 2020

Popis parfému Prada La Femme Water Splash
Složení

Pokud si právě neužíváte plnými doušky všechny slasti léta, toaletní voda Prada La Femme Water Splash vám to vynahradí. Její vonná kompozice je koncentrací všech smyslových požitků, které toto období přináší a přiblíží je až k vám.

  • ovocno-květinová vůně jako stvořená pro letní měsíce
  • tvoří duo s pánskou toaletní vodou Prada L’Homme Water Splash
  • představena v roce 2019 v limitované edici

Složení vůně
Počáteční tóny vytváří sladká šťavnatá mandarinka. O chvíli později se ovocný úvod smíchá s exotickou vůní plumérie, magnolie a konvalinky. Svěžímu úvodu pak vytvoří působivý hřejivý kontrast dřevité tóny santalového dřeva, které zajistí dlouhé doznívání.

Příběh vůně
Vůně Prada La Femme Water Splash je dokonalým odrazem protichůdnosti, která značku Prada velmi fascinuje a tato toaletní voda, představena v limitované edici, je únikem ze všech formálních rozdělení.

Flakon vůně Prada La Femme Water Splash má válcovitý tvar a sklo je zbarvené do jemně růžové. Zdobí jej navíc, podobně jako jeho vnější obal, papír imitující jemnou useň safián a nechybí logo Prada Milano ve zlatém provedení.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
plumérie, magnólie, konvalinka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Prada

Módní přehlídky značky Prada jsou vždy něčím novým, nečekaným a objevným. Přináší odhalení jedinečných kolekcí, které jsou tvořeny zdánlivě protichůdnými prvky s cílem vyprovokovat reakce – živé, bouřlivé, emocionální i intelektuální. Tento náboj a unikátní přístup v sobě odráží i každý Prada parfém. 

Brilantní nápad, specifická technika nebo exkluzivní ingredience – typická Prada vůně pracuje se všemi těmito prvky, avšak její tvůrci je nadále přetváří.  Rozlámou je na malé kousíčky a propojí je s něčím naprosto nečekaným. Poté je začnou skládat opět dohromady a najednou se stane něco tajemného až mystického. Ty staré, dobře známé vůně jsou znovu objeveny a přetvořeny v něco nového a neskutečného.

Nechte se i vy provést olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Přičichněte k ikonické dámské vůni Prada Candy nebo pánské klasice Prada Luna Rossa a podlehněte kouzlu značky Prada, jednoho z nejvlivnějších módních domů světa.

Recenze Prada La Femme Water Splash