Prada Candy L'Eau Kiss

toaletní voda pro ženy 20 ml Kiss Collection

Prada Candy L'Eau Kiss toaletní voda pro ženy 20 ml  Kiss Collection
Prada Candy L'Eau Kiss toaletní voda pro ženy 20 ml  Kiss Collection
20 ml

Kód: PRA0563 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Prada Candy L'Eau Kiss
20 ml

Popis parfému Prada Candy L'Eau Kiss

Toaletní voda Prada Candy L'Eau Kiss vás zahalí do svého elegantního závoje a stane se nepostradatelnou součástí vaší osobnosti.

  • orientální vůně
  • pro moderní sebevědomou ženu
  • na každodenní nošení

Složení

Hlava
citrusy
Srdce
hrachor vonný
Základ
benzoin, karamel, pižmo
Druh vůně
orientální

O značce Prada

Módní přehlídky značky Prada jsou vždy něčím novým, nečekaným a objevným. Přináší odhalení jedinečných kolekcí, které jsou tvořeny zdánlivě protichůdnými prvky s cílem vyprovokovat reakce – živé, bouřlivé, emocionální i intelektuální. Tento náboj a unikátní přístup v sobě odráží i každý Prada parfém. 

Brilantní nápad, specifická technika nebo exkluzivní ingredience – typická Prada vůně pracuje se všemi těmito prvky, avšak její tvůrci je nadále přetváří.  Rozlámou je na malé kousíčky a propojí je s něčím naprosto nečekaným. Poté je začnou skládat opět dohromady a najednou se stane něco tajemného až mystického. Ty staré, dobře známé vůně jsou znovu objeveny a přetvořeny v něco nového a neskutečného.

Nechte se i vy provést olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Přičichněte k ikonické dámské vůni Prada Candy nebo pánské klasice Prada Luna Rossa a podlehněte kouzlu značky Prada, jednoho z nejvlivnějších módních domů světa.

Recenze Prada Candy L'Eau Kiss

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!