Prací prášky

Užijte si dokonale čisté a voňavé pádlo bez jediné chybičky! Sypký prací prášek Ariel, Lovela nebo Persil účinně zatočí i s odolnými skvrnami za nižší cenu než gel nebo kapsle na praní!

 

Jaký prášek na praní si vybrat?

Záleží na barvě oblečení:

  • Prací prášek na bílé prádlo často obsahuje bělidla, která bílé prádlo vybělí a odstraní i zašlé skvrny.
  • Při praní tmavších odstínů prádla zvolte prací prášek na barevné prádlo, který zanechá barvy všeho oblečení syté i po mnoha praních.

Prací prášek pro děti

Díky své síle si prací prášky poradí i s odolnými skvrnami od dětí. Abyste dětskou pleť ochránili před podrážděním, zvolte prací prášek pro citlivou pokožku.

Jak na praní sportovního oblečení?

Při praní tréninkového prádla dejte pozor na určení pracího prostředku. Používejte prací prášek pro sportovní oblečení, který nenaruší funkční vrstvy a membrány běžeckých, cyklistických nebo dalších kousků.

Jak dávkovat sypký prací prášek?

Prášek nasypte přímo do přihrádky pračky. Jeho množství se odvíjí podle míry znečištění oblečení a tvrdosti vody. Prací prášek dávkujte pomocí odměrky, která vám při každém dalším praní připomene ideální množství.

Nechává vám prací prášek bílé skvrny na oblečení? Vyzkoušejte prací gely nebo praktické kapsle na praní a najděte si ten nejlepší způsob, který vyhovuje vám i vašemu oblečení! Pro hebkost a vůni vašeho prádla si přibalte k nákupu i aviváž na praní!

celý text skrýt text