Prací gely

Prací gel odstraní z oblečení nečistoty šetrným a účinným způsobem! Vsaďte na osvědčené značky tekutých pracích prostředků. Na notino.cz najdete prací gel Persil, Perwol, Lenor nebo Ariel. Který si vyberete?

 

Výhody pracího gelu

  • Snadno se rozpustí ve vodě. Nezanechává bílé fleky.
  • Je vhodný i pro ruční praní nebo praní při nízkých teplotách.
  • Zachová sytost barev oblečení.
  • Máte na výběr z široké škály specifických gelů – prací gel na sportovní oblečení, gel pro citlivou pokožku nebo prací gel pro novorozence.

Náš tip: Pokud perete oblečení s odolnými lokálními skvrnami, nalijte trochu gelu nejen do dávkovače pračky, ale i přímo na skvrny. Na odolné skvrny pak použijte odstraňovač skvrn.

Prací gel na bílé, barevné nebo černé prádlo?

Zvolte si ten nejlepší prací gel podle barvy oblečení. S pracím gelem na bílé prádlo si pojistíte, že bílá košile neztratí na své zářivé bělosti. S gelem s označením Color vás barevné tričko překvapí svou stále sytou barvou. A s pracím gelem na černé prádlo vám vaše stylové černé oblečení nevybledne ani po mnoha praních!

Dětský prací gel

Kromě barev myslete při praní i na druh oblečení. Pokud máte citlivou pokožku nebo perete dětské oblečení, vyberte si prací gel pro miminka, který nedráždí pleť.

Jak dávkovat prací gel?

Množství gelu se odvíjí od tvrdosti vody a špíny na oblečení. Praktickou pomůckou při dávkování gelu je uzávěr celého balení. Jakmile vychytáte, kolik gelu potřebujete, uzávěr vám poslouží jako odměrka.

Nevíte, jestli je gel to pravé? Vyzkoušejte klasický způsob praní pomocí sypkého pracího prášku nebo maximálně praktické kapsle na praní. K pracímu prostředku si navíc můžete vybrat i voňavou aviváž na praní!

celý text skrýt text

Nejprodávanější