Poo-PourriBefore You Go sprej do WC proti zápachu Lavender Vanilla

5×
Poo-Pourri Before You Go sprej do WC proti zápachu Lavender Vanilla
Poo-Pourri Before You Go sprej do WC proti zápachu Lavender Vanilla
59 ml
259

Skladem | Kód: POP00002
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Kompletní složení:

LIMONENE, CINEOLE, CITRAL, 2-METHOXY-4-FORMYLPHENOL Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text
Druh bytové vůně
citrusová, květinová, sladká

Jsou věci, které děláme všichni. Ale nikdo nemusí vědět kdy. Toaletní sprej Poo-Pourri se postará o to, aby po vaší návštěvě toalety zůstala místo nelibého zápachu pouze příjemná vůně. A to se hodí nejen v práci, na party či na návštěvě u své drahé polovičky.

Za značkou Poo-Pourri stojí Suzy Batiz, která žije s manželem a 2 syny. O zápachu na toaletě tedy věděla své. Proto se rozhodla vyvinout sprej, který problém s nepříjemným pachem vyřeší jednou provždy. A tak roku 2007 spatřil světlo světa první toaletní sprej Poo-Pourri, který se rázem stal hitem. Na rozdíl od chemických sprejů Poo-Pourri nepřebíjí zápach, ale zabraňuje jeho šíření přímo u zdroje. Stačí jej před vykonáním potřeby stříknout do toalety, čímž se vytvoří vrstva esenciálních olejů, která zápachu nedovolí opustit mísu.

Poo-Pourri je k dostání v mnoha variantách. Pro pány se skvěle hodí Poo-Pourri Royal Flush se svěží mužnou vůní eukalyptu a máty, dámy si přijdou na své například s levandulovo-vanilkovým Poo-Pourri Lavender Vanilla. Jako univerzální vůně pro celou domácnost se skvěle hodí svěží citrusové aroma Poo-Pourri Original Citrus. Ať už se však rozhodnete pro jakoukoliv vůni spreje, jedna věc je jistá – vaše okolí to ocení.