Pomohli jsme částkou 25 000 Kč pro ochrnutého Pavla.

prosinec 2016

Pavel byl ještě před třemi lety naprosto zdravý třicátník, který miloval sport a auta. Po zdravotních komplikacích, které ho postihly, zůstal ochrnutý na levou polovinu těla a zcela odkázaný na pomoc rodičů. Jeho příběh nás dojal, proto jsme se rozhodli poskytnout mu finanční dar 25 000 Kč, který jeho rodina využije na nákup zdravotnických potřeb a pomůcek.

Pavlovi potíže začaly silnými bolestmi hlavy. Několikrát navštívil lékaře, který mu naordinoval pouze běžný prášek proti bolesti hlavy. Po dvou týdnech bolestí ztratil vědomí. Probudil se až po 10 dnech v nemocnici napojený na spoustu hadiček. Po několika operacích mozku zůstal ochrnutý na levou polovinu těla. V nemocnici byl půl roku a o život bojoval tak urputně, že zhubl polovinu svojí váhy. Vše se musel učit znovu od začátku.


Když Pavla po roce a půl propustili z nemocnice, vrátil se do zcela jiného života, než na jaký byl zvyklý. Je odkázaný na pomoc maminky, která o něj nonstop pečuje a věnuje se jeho rehabilitaci. Jeho maminka stále doufá, že tak, jak se mu vrátila paměť, vrátí se mu jednou také možnost samostatného pohybu.

 

„Dar, který jsme od Vás obdrželi, byl pro nás skutečně naprosto nečekaným a milým překvapením. Děkujeme.“

Pavlova maminka