Částkou 24 000 Kč jsme dívkám přispěli na studium.

leden 2015

Projekt Pomoz mi do života pomáhá mladým lidem jako je třeba Marie (17) nebo Rebecca (19) s odchodem z dětského domova a usnadňuje jim začátek nového života.

Marie studuje obor aranžérka a škola ji velmi baví. Je zručná a dosahuje skvělých výsledků. Protože ale vyrůstala v dětském domově, ze kterého musí brzy odejít, bylo by další studium složité. 

Rebecca studuje obor hotelnictví a ve svých 19 letech získala certifikát za úspěšné absolvování barmanského a baristického kurzu. Je natolik dobrá, že jí vedoucí kurzu nabídl další spolupráci. Rebecca má ale stejný problém jako Marie - kvůli brzkému odchodu z dětského domova se nemůže na učení dostatečně soustředit. 

Mladým lidem v podobné situaci pomáhá organizace Dejme dětem šanci ve svém projektu Pomoz mi do života. Podpořili jsme částkou 24 000 Kč další studia Marie a Rebeccy a na webových stránkách projektu si můžete vybrat i vy, které konkrétní dítě podpoříte.

„Marie je slušná a bezproblémová. Rebecca si chce do budoucna vylepšit známky. Obě jsme mohli díky vaší podpoře zařadit do našeho stipendijního programu. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!“

Blanka, fundraiser